NewsyZenek Martyniuk wrzucił zdjęcie z plaży. To jego żona skradła show! Ślicznotka

Zenek Martyniuk wrzucił zdjęcie z plaży. To jego żona skradła show! Ślicznotka

Danuta Martyniuk skradła show podczas nagrywania teledysku
Danuta Martyniuk skradła show podczas nagrywania teledysku
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

11.07.2024 11:18, aktual.: 12.07.2024 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zenon i Danuta Martyniukowie to bez wątpienia niezwykle dobrana para. Ostatnio muzyk wraz z żoną pojawił się na planie teledysku do nowej piosenki "Tańcz". Wyglądała imponująco!

Martyniukowie są małżeństwem od 35 lat. Para uchodzi wręcz za idealny związek i próżno szukać w mediach informacji na temat jakiegokolwiek kryzysu. Danuta na co dzień wspiera męża, o czym Zenek często wspomina w wywiadach. Teraz wspólnie wzięli udział w nagrywaniu teledysku do piosenki Sławomira.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sławomir nagrał nową piosenkę. Powstała z myślą o Martyniukach

Bez wątpienia Zenek Martyniuk jest najpopularniejszym artystą disco polo w kraju. W ostatnich latach do ścisłego topu dołączył również Sławomir, którego ostatnie piosenki zna niemalże cała Polska. Teraz muzyk postanowił stworzyć utwór "Tańcz", którą napisał z myślą o Zenonie i Danucie. Martyniuk pochwalił się zdjęciami z nagrywania teledysku na swoich social mediach. Widać, że utwór powstaje wraz z żonami muzyków - Kajrą oraz Danutą, które najpewniej pojawią się w klipie do piosenki. Ten już niebawem pojawi się na serwisach streamingowych.

Danuta Martyniuk promienieje. Zachwyciła podczas nagrywania teledysku

Na zdjęciach dodanych przez Zenona Martyniuka uwagę zwraca przede wszystkim jego żona. Danuta rozjaśniła włosy i postawiła na rozpuszczone loki. Do tego założyła długą suknię w biało-pastelowe barwy. Wyglądała promiennie i bez wątpienia skradła całe show. Potwierdzają to komentarze fanów, którzy są zachwyceni wyglądem żony muzyka.

"Pani Danusia skradła show. Wow, jaka przemiana", "Pani Danusiu wygląda Pani pięknie. Zmiana pierwsza klasa", "Piękne kobiety", "Zmiana Pani Danusi na plus" - pisali fani pod postem Zenka Martyniuka.
Danuta Martyniuk skradła show podczas nagrywania teledysku
Danuta Martyniuk skradła show podczas nagrywania teledysku© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także