NewsyNiezły był z niego czaruś! Zenek Martyniuk jak filmowy AMANT na ślubnym zdjęciu. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia

Niezły był z niego czaruś! Zenek Martyniuk jak filmowy AMANT na ślubnym zdjęciu. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia

Zenek Martyniuk tak kiedyś wyglądał (fot. KAPiF, Facebook)
Zenek Martyniuk tak kiedyś wyglądał (fot. KAPiF, Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook, KAPiF

23.06.2024 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zenek Martyniuk kończy dziś 55 la! Gwiazdor od początku swojej kariery zaliczył sporą metamorfozę. Do internetu trafiła fotka z jego ślubu, na której ciężko go rozpoznać. Gwiazdor disco polo na ślubnym kobiercu stanął w wieku 21 lat. Zobaczcie, jak się zmienił.

Nie ma w Polsce artysty disco polo, który rządziłby sceną tak, jak Zenek Martyniuk. Lider Akcentu od lat pozostaje jedną z najlepiej rozpoznawalnych gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Karierę rozpoczynał pod koniec lat 80. Od tamtego czasu w jego życiu i wyglądzie sporo zdołało się zmienić. Jak sporo? Przekonajcie się na własne oczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zenek Martyniuk wziął ślub w wieku 21 lat

Ze swoją żoną Danutą jest już od 35 lat. Taki staż małżeński może robić naprawdę duże wrażenie. Co ciekawe, parze wcale nie było tak łatwo dopiąć wszelkich formalności. Wszystko przez... wiek muzyka. W momencie ślubu miał bowiem 21 lat, co wymagało specjalnego potwierdzenia ze strony rodziców Martyniuka. To samo miało miejsce w przypadku jego wybranki.

Zenek Martyniuk na ślubnym zdjęciu. Nie do poznania

Mody przemijają, nic zatem dziwnego, że młody Zenek w dniu swojego ślubu prezentował się zgoła inaczej niż obecnie. Cóż to była za fryzura! Obecnie krótko ścięty i zawsze z nienagannym uczesaniem, kiedyś discopolowiec miał istną burzę włosów na głowie. Młodzieńcze rysy twarzy skutecznie utrudniają rozpoznanie go na zdjęciu. Nie ulega wątpliwości, że Danuta również mocno się zmieniła od tamtego czasu.

Ślubna fotografia Zenka Martyniuka (Facebook)
Ślubna fotografia Zenka Martyniuka (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także