Gwiazdy na gali Ekstraklasy 2016: Małgorzata Socha, Jacek Kurski, Zbigniew Boniek
Dziś wieczorem odbyła się uroczysta gala Ekstraklasy podsumowująca sezon 2015/2016. Dziennikarze nominowali piłkarzy w kilku kategoriach: odkrycie, trener, pomocnik, bramkarz, obrońca i napastnik sezonu. Ostateczny wybór należał jednak do zawodników klubów Ekstraklasy.