Wystarczyło JEDNO ZDJĘCIE, żeby ruszyć internet. Sebastian Fabijański znienacka pokazał tajemniczą piękność

Sebastian Fabijański pokazał piękność na Instagramie (fot. KAPiF, Instagram)
Sebastian Fabijański pokazał piękność na Instagramie (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

22.06.2024 19:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sebastian Fabijański wywołał małe trzęsienie ziemi fotografią wrzuconą na swój profil instagramowy. Budzący kontrowersje aktor opublikował zdjęcie tajemniczej dziewczyny i poprosił, aby internauci ją odnaleźli. W komentarzach zrobiło się... ciekawie.

Sebastian Fabijański ma wyjątkowy talent do tego, żeby robić wokół siebie szum. Już nieraz wywołał kontrowersje, spotkał się ze zmasowanym hejtem, a mimo wszystko zdaje się przeć dalej jak gdyby nigdy nic. Jego życie uczuciowe też budzi powszechne zainteresowanie. Z tego też względu ostatnia prośba aktora na Instagramie mogła wydać się niejednej osobie podejrzana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sebastian Fabijański wrzucił zdjęcie tajemniczej piękności

Na profilu instagramowym aktora pojawił się nietypowy post. Fabijański opublikował w nim swoje dwie fotki i zdjęcie tajemniczej piękności, której twarz zasłaniają włosy. Szybko okazało się, jaki miał w tym cel. Poprosił swoich fanów o to, aby pomogli mu odnaleźć przedstawioną na ostatnim slajdzie osobę.

Stało się coś mocnego. Musicie mi pomóc. Jeśli ktoś kojarzy dziewczynę z ostatniego zdjęcia, napiszcie, proszę. Nie daruję sobie, jeśli zniknie. Muszę ją odnaleźć - napisał.

Pomimo oburzenia niektórych internautów, którzy skrytykowali aktora za namawianie do publikacji wrażliwych danych, znalazły się ciekawskie osoby. To właśnie one opublikowały informacje na temat poszukiwanej przez celebrytę dziewczyny. Ku zdziwieniu wielu, okazało się, że... ma chłopaka.

Sebastian Fabijański podziękował za poszukiwania

W następnym poście Fabijański wyraził wdzięczność względem wszystkich, którzy pomogli w odnalezieniu nieznanej mu wcześniej osoby. W treści opisu znalazła się nie tylko kolejna fotografia dziewczyny, tym razem z odsłoniętą twarzą, ale także ciekawa sugestia.

Dziękuję za Waszą pomoc po wczorajszym wpisie. Wiem już, gdzie mogę ją spotkać. Będę walczył. Diamencie, jeśli to widzisz, daj znak, bo już nie chcę sam znowu spać pod gołym niebem. Jesteście w tym ze mną? - czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że jest to promocja jego kolejnych działań artystycznych. Nie od dziś wiadomo, że pobocznym zajęciem aktora jest kariera muzyczna. Jego fani wciąż jednak zwracają mu uwagę na to, że postąpił nierozsądnie. Gdzie leży prawda?

Sebastian Fabijański desperacko poszukuje tej dziewczyny? (Instagram)
Sebastian Fabijański desperacko poszukuje tej dziewczyny? (Instagram)© Instagram
Dziewczyna poszukiwana przez Fabijańskiego (Instagram)
Dziewczyna poszukiwana przez Fabijańskiego (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także