NewsyW Dniu Ojca się wydało. Małgorzata Tomaszewska pokazała NARZECZONEGO. To pierwsza taka sytuacja

W Dniu Ojca się wydało. Małgorzata Tomaszewska pokazała NARZECZONEGO. To pierwsza taka sytuacja

Małgorzata Tomaszewska pokazała narzeczonego (fot. KAPiF, Instagram)
Małgorzata Tomaszewska pokazała narzeczonego (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

23.06.2024 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Tomaszewska konsekwentnie ukrywa twarz swojego narzeczonego. Z okazji Dnia Ojca postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i pokazać ukochanego na Instagramie. Para nie tak dawno cieszyła się z narodzin dziecka.

Chociaż Małgorzatę Tomaszewską oglądało na ekranie tysiące ludzi, była prezenterka "Pytania na Śniadanie" z sukcesem broni swojego życia prywatnego. Na ten moment nadal nie wiemy, kim dokładnie jest jej obecny partner. Ze swoim narzeczonym doczekała się jednak pierwszego wspólnego dziecka, które przyszło na świat w lutym tego roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Tomaszewska pokazała pierwszy raz swojego narzeczonego

Na profilach społecznościowych Tomaszewskiej do tej pory jej narzeczony nie zaliczył występu gościnnego. Zawsze musi być jednak ten pierwszy raz. Z okazji Dnia Ojca gwiazda wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, na której na pierwszym planie widać jej partnera stojącego z wózkiem. Co prawda, wciąż nie znamy jego twarzy, ale przynajmniej możemy dojrzeć fragment brody mężczyzny.

Zabawnym detalem jest to, że zarówno narzeczony Tomaszewskiej, jak i córeczka pary, mają na sobie te same koszulki. Białe t-shirty z butelką mleka i piwem zostały opatrzone napisem "Nasz pierwszy dzień ojca razem".

Dlaczego Małgorzata Tomaszewska ukrywa narzeczonego?

W rozmowie z naszym portalem prezenterka wyznała, dlaczego tak mocno zależy jej na ukrywaniu swojego narzeczonego. Zdradziła, że jest to element ich niepisanej umowy. Oboje nie chcą, aby media z butami wchodziły im w życie.

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki.
Narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej (Instagram)
Narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej (Instagram)© Instagram
Narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej (Instagram)
Narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także