Tak mieszkał Filip Chajzer. Jego dom w stolicy robi wrażenie!

Filip Chajzer pokazał wnętrze swojego domu
Filip Chajzer pokazał wnętrze swojego domu
Źródło zdjęć: © KAPiF, fot. Instagram

21.06.2024 06:00, aktual.: 21.06.2024 07:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer prężnie działa w social mediach i nic dziwnego, że często pojawiają się na jego profilu zdjęcia z domu. Wnętrza w posiadłości dziennikarza robią wrażenie. Jest z klasą!

Wokół Filipa Chajzera od wielu lat dzieje się sporo. Co jakiś czas dziennikarz wplątuje się w mniejsze bądź większe afery, ale też sporo pomaga potrzebującym. W ostatnim czasie jest również właścicielem sklepu z odzieżą oraz kebaba. A jak na co dzień żyje? Jego dom w stolicy może budzić podziw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ostatnie problemy Filipa Chajzera. Dziennikarz myślał nad wyprowadzką z kraju

Kilka tygodni temu było głośno na temat fundacji Filipa Chajzera. Bez wątpienia pomógł on wielu osobom, jednak jedna z ostatnich zbiórek była dość podejrzana. Zarządzający zbiórką wraz z potrzebującym przerzucali się oskarżeniami, kto kogo oszukał i to spowodowało, że dziennikarz postanowił zakończyć działanie swojej organizacji. Postanowił nawet wyjechać z kraju do Hiszpanii, gdzie kupił dom. Być może to właśnie tam za jakiś czas zamieszka na stałe. Obecnie jednak żyje w Warszawie, gdzie cały czas rozkręca swój "kebabowy" biznes.

Tak wygląda wnętrze domu Filipa Chajzera. Postawił na klasykę

Na social mediach dziennikarza nie brakuje zdjęć z domu. Jego posiadłość znajduje się na warszawskiej Sadybie, a wnętrze robi wrażenie. Na fotografiach widać m. in. przestronny salon z ogromnym wypoczynkiem i dużym telewizorem. Sporo zdjęć wrzuca również z korytarza, w którym na pierwszym planie są jasne cegły i białe dodatki. Kuchnia również wygląda klasycznie, aczkolwiek z nutą nowoczesności - kafle, drewniane szafki i listwa LED w połączeniu ze sobą dają naprawdę niezłą całość.

Wnętrze domu Filipa Chajzera
Wnętrze domu Filipa Chajzera
Wnętrze domu Filipa Chajzera
Wnętrze domu Filipa Chajzera
Wnętrze domu Filipa Chajzera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także