Tak gwiazdy wyglądały na swoich studniówkach. Oliwia Bieniuk, Dorota Szelągowska, Julia Wieniawa i inne. Czy dziś założyliby to samo?

Tak gwiazdy wyglądały na swoich studniówkach. Oliwia Bieniuk, Dorota Szelągowska, Julia Wieniawa i inne. Czy dziś założyliby to samo?

Anna Dąbrówka, Dorota Szelągowska, Julia Wieniawa
Anna Dąbrówka, Dorota Szelągowska, Julia Wieniawa
Źródło zdjęć: © Instagram
05.02.2024 18:55

Studniówka nazywana jest pierwszym balem. Organizowana na trzy miesiące przed maturą, ma być ostatnią zabawą przed trudnym okresem nauki do egzaminu dojrzałości. To także ważny moment dla gwiazd i celebrytów, a także ich dzieci. Zebraliśmy zdjęcia Julii Wieniawy, Doroty Szelągowskiej, a także córki Natalii Kukulskiej. Co założyły na siebie na ten wyjątkowy wieczór?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Studniówka gwiazd. Co założyły na siebie celebrytki?

Jak co roku przełom stycznia i lutego wypełniony jest zdjęciami tegorocznych maturzystów, którzy wykonują poloneza podczas studniówki. Pisaliśmy już o Emilii Dankwie, która wystąpiła w czerwonej sukni od Violi Piekut. Jak prezentowały się inne gwiazdy, które wzięły udział w balu studniówkowym lub wysyłały na niego swoje dzieci?

Julia Wieniawa postawiła na kolor brudnego różu. Długa spódnica z warstwą tiulu i elementami koronki, a także top bez rękawów, zabudowany pod szyję, to był wybór młodej gwiazdy. Julia zdecydowała się na total look, bo buty i torebkę dobrała w tym samym kolorze, co kreację.

Oliwia Bieniuk wybrała czarną mini w białe groszki. Kreacja była dopasowana, ale miała też ciekawy element - bufiaste, przezroczyste rękawy. Do tego córka Anny Przybylskiej dobrała buty z rockowym sznytem i opaskę z perełek. Wyglądała uroczo?

Młode gwiazdy na studniówce

Wiktoria Gąsiewska postawiła na kreację do ziemi w kolorze szampana. Suknia miała dość odważny dekolt i rozcięcie w spódnicy, które sięgało bardzo wysoko. Dzięki temu Wiktoria mogła zaprezentować czerwoną podwiązkę. Czerwona bielizna na studniówce ma zapewnić szczęście na maturze.

Dorota Szelągowska wyglądała jak bohaterka powieści Jane Austen. Wysoka talia, głęboki dekolt i bufiaste rękawki. Jej suknia wygląda na uszytą z aksamitu, a zdobią ją złote taśmy. Do tego Dorota dobrała aksamitkę z kameą na szyi.

Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, zaprezentowała się wyjątkowo elegancko podczas swojej studniówki. Młoda kobieta wybrała czarną, satynową suknię do ziemi. Góra i rękawy uszyte były z czarnej koronki.

Która kreacja podobała się Wam najbardziej?

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa © Instagram
Oliwia Bieniuk na studniówce
Oliwia Bieniuk na studniówce© Instagram
Wiktoria Gąsiewska na studniówce
Wiktoria Gąsiewska na studniówce© Instagram
Dorota Szelągowska na studniówce
Dorota Szelągowska na studniówce© Instagram
Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej
Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także