Szukaj

„Przyjaciółki”: Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Przyjaciółki (odc. 164): Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Przyjaciółki (odc. 164): Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Piekło, upokorzenie i prawdziwe chwile grozy. To wszystko przeżyje Zuza Markowska (Anita Sokołowska) z serialu Przyjaciółki. Koszmar zgotuje jej człowiek, przy którym powinna czuć się spokojna i bezpieczna – jej własny szwagier.

Zuza przeżyje prawdziwy koszmar! Zaufa człowiekowi, który będzie chciał ją wykorzystać. W nowych odcinkach Przyjaciółek Igor (Stefan Pawłowski), rodzony brat jej męża Janka (Marek Bukowski), spróbuje ją zgwałcić!

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Zuzia zostanie zgwałcona?

Markiewicz początkowo uzna Igora za sympatycznego, pozytywnego chłopaka, który wniesie wiele radości w jej życie. Niestety, to miłe oblicze Igora okaże się tylko jedną z wielu masek, które mężczyzna przywdziewa wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Kobieta będzie puszczała mimo uszu ostrzeżenia Janka, który lepiej niż ona zna swego brata i wie, jak fałszywym podstępnym i złym potrafi być człowiekiem Niestety Markowska zlekceważy wszelkie sygnały alarmowe, zauroczona przystojnym szwagrem.

Zobacz: Bolesne rozstanie w “Przyjaciółkach”. Janek rzuci niewierną Zuzę? Jedno zdjęcie wszystko zdradziło!

Stefan Pawłowski jako Igor w 14 sezonie "Przyjaciółek"

Stefan Pawłowski jako Igor w 14 sezonie „Przyjaciółek”

W 164. odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 10.10.2019) w końcu przekona się, że Janek nic a nic nie przesadzał a wręcz – powiedział żonie za mało, bo nie odstraszył Zuzy. Markowska zlekceważy wszystkie przykre słowa męża o Igorze. Natknie się na mężczyznę na mieście. Szwagier będzie się bawił z paczką znajomych i zaprosi Markowską, by mu towarzyszyła. Zuza zgodzi się na to. Lecz niedługo potem gorzko tego pożałuje. Bo pod koniec imprezy Igor chwyci Zuzę i zacznie ją rozbierać!

– Igor, co ty robisz?! – zapyta zszokowana Zuza.
– Lubisz się droczyć, co?

Markiewicz zacznie się mu wyrywać, ale rosły Igor jest zdecydowanie silniejszy niż filigranowa Zuza. Na szczęście jej krzyki usłyszą przypadkowo przechodzący młodzi ludzie i uwolnią Zuzę. Inaczej zostałaby zgwałcona! Kobieta, kompletnie rozsypana dotrze do domu. Ciekawe , czy o całym koszmarnym zdarzeniu opowie Jankowi, który przecież wyraźnie ostrzegał ja przed bratem. A może opowie o wszystkim wiernym przyjaciółkom. Czy te poradzą jej, by zgłosiła próbę gwałtu na policję? O tym dowiemy się z najbliższych odcinków serialu Przyjaciółki.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 160): To koniec Patrycji i Wiktora? Jeleński zrujnuje romantyczny wieczór


Przyjaciółki 14 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)

Przyjaciółki 14 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)

Przyjaciółki 14 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha)

Przyjaciółki 14 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha)

Stefan Pawłowski jako Igor w 14 sezonie

Stefan Pawłowski jako Igor w 14 sezonie "Przyjaciółek"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×