Wiemy, dlaczego Artur Żmijewski odchodzi z „Ojca Mateusza”. Powód jest bardzo poważny!

Artur Żmijewski odejdzie z Ojca Mateusza?

Artur Żmijewski odejdzie z Ojca Mateusza?

To może być koniec Ojca Mateusza, bo bez Artura Żmijewskiego to już e będzie ten sam serial. W ostatnim przed wakacjami odcinku zobaczymy, że sympatycznemu i zawsze skutecznemu detektywowi w sutannie grozi ekskomunika za ujawnienie tajemnicy spowiedzi! Czy to oznacza, że aktor zniknie z serialu na zawsze?

W odcinku 275. serialu Ojciec Mateusz do konfesjonału przyjdzie się wyspowiadać znany przestępca o pseudonimie Perkoz (Rafał Iwaniuk). Mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia, ale podczas spowiedzi przyzna się do jeszcze jedno przestępstwa.Kilka lat wcześniej zabił sąsiada, a potem zakopał go w lesie. Przypadek sprawi, że niedługo po spowiedzi na policję trafi anonimowy donos z dokładnym opisem przestępstwa Perkoza wraz z informacją, gdzie są zakopane zwłoki .

Bogusz bez wahania oskarży księdza (Artur Żmijewski) o złamanie tajemnicy spowiedzi. Sprawa księdza Żmigrodzkiego trafi do biskupa (Sławomir Orzechowski). Ten odsunie go od pełnienia obowiązków, by przypatrzyć się sprawie. Sympatycznemu księdzu za tak poważne przewinienie grozi nawet ekskomunika, najwyższa kościelna kara polegająca na wyłączeniu ze wspólnoty kościoła. Mateusz nie będzie się czuł winny… A jego przyjaciele z komendy w Sandomierzu zrobią wszystko, by wyjaśnić, kto tak naprawdę wysmarował anonim.

Ojciec Mateusz bez Artura Żmijewskiego?

Jednak uspokajamy wiernych fanów serialu. Artur Żmijewski już kręci następny 22. sezon Ojca Mateusza. Nie zabraknie go więc na sandomierskiej plebani. Ale… pojawi się tam także zupełnie nowy ksiądz. Czy to on zastąpi księdza Żmigrodzkiego? Plotki mówią bowiem o tym, że Artur Żmijewski grający już 11 lat sympatycznego duchownego chce się elegancko pożegnać z rolą i szukać nowych aktorskich wyzwań. Na pewno pracy mu nie zabraknie: w lato powinien nakręcić drugi sezon serialu Chyłka. Aktor ma też ambicje reżyserskie, więc prawdopodobnie będzie chciał także pójść i w tym kierunku. Jak jednak potoczą się dalsze losy proboszcza z Sandomierza dowiemy się dopiero na jesieni.

Zobacz: To koniec „Ojca Mateusza”?! Arutr Żmijewski znika z serialu! Na jego miejsce pojawi się nowa gwiazda!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur będzie miał jeszcze jedną córkę! Wzruszający finał serialu


Artur Żmijewski - Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski - Ojciec Mateusz

Artur Żmijewski zagra w

Artur Żmijewski zagra w " W rytmie serca"

Ojciec Mateusz 15 sezon, Artur Żmijewski, fot: AKPA

Ojciec Mateusz 15 sezon, Artur Żmijewski, fot: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×