Najważniejsze dla sportowca jest to, co dzieje się na treningu. Przyznaje także, że poza boiskiem wszystko powinno być idealne, ale nie zawsze tak się da... Wierzy, że to ostatnio taki wybryk i najelpiej będzie o nim zapomnieć.
Każdy z nas popełnia błędy, zdajemy sobie z tego sprawę. Wierzę, że wyciągniemy pozytywne wnioski i drugi raz to się nie zdarzy. Najważniejsze jest to, co robimy na treningu, jak ćwiczymy. Z tej strony wiem, że nie było żadnych zastrzeżeń - tak mówił trener. Poza boiskiem najlepiej by też wszystko wyglądało idealnie, choć to nie jest możliwe, czasem coś się może zdarzyć. Nie ma sensu ciągnąć tego tematu, najlepiej go zamknąć. Kara została podyktowana, a w naszym podejściu na tym zgrupowaniu najważniejsze jest skupienie się na Rumunii - powiedział Lewandowski
Zgadzacie się z nim?