NewsyPrzemysław Czarnek dumnie eksponuje "nagrodę" DZBANA ROKU. Przekuł sytuację w żart

Przemysław Czarnek dumnie eksponuje "nagrodę" DZBANA ROKU. Przekuł sytuację w żart

Przemysław Czarnek otrzymał "nagrodę" Dzbana Roku (fot. AKPA, Instagram)
Przemysław Czarnek otrzymał "nagrodę" Dzbana Roku (fot. AKPA, Instagram)
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

22.06.2024 22:03, aktual.: 23.06.2024 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przemysław Czarnek w końcu doczekał się swojej "nagrody" Dzbana Roku. Dzban z podobizną byłego ministra edukacji trafił już pod jego strzechę. Z tej okazji polityk postanowił odgryźć się organizatorom.

Co roku Tygodnik NIE i Make Life Harder organizują wyjątkowy plebiscyt. Internauci mogą zagłosować na Dzbana Roku - osobę, która ich zdaniem zaliczyła największe wtopy w ciągu ostatnich 365 dni. W 2024 po raz kolejny już na pierwszym miejscu znalazł się Przemysław Czarnek, zdobywając przy tym przewagę nawet nad Grzegorzem Braunem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przemysław Czarnek zdobywcą nagrody Dzbana Roku 2024

Z tej okazji organizatorzy konkursu postanowili sprawić byłemu ministrowi edukacji osobliwą niespodziankę. Reprezentant Prawa i Sprawiedliwości otrzymał dzban ze swoją własną podobizną. Co ciekawe, dostał go w dwóch egzemplarzach. Uzasadnienie tej decyzji można przeczytać na instagramowym profilu Michała Marszała. Nie obyło się bez uszczypliwości:

Dziś urodziny Przemysława Czarnka. Długo czekaliśmy na ten dzień, by zawieźć mu w prezencie statuetkę Dzbana Roku. Jedną do biura poselskiego do Lublina, a drugą dla pewności do Sejmu. Mamy czerwiec, a pan poseł usilnie pracuje na kolejną nagrodę. Nie mówimy więc żegnaj, Przemysławie, a do zobaczenia!

Przemysław Czarnek tak potraktował swój dzban

Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo. Polityk postanowił powiedzieć kilka słów na ten temat w ramach swojego ostatniego filmu na YouTubie. Całą sytuację obrócił w żart, dziękując za nietypowe naczynie.

Takiej starożytnej amfory z własną podobizną nie ma nikt, bardzo serdecznie dziękuję i polecam się na przyszłość - rzucił.

Skorzystał z okazji i w swoim stylu dopiekł organizatorom plebiscytu. Postawił dzban na stole, zaimpregnował i zadowolony oznajmił:

Trochę słaby materiał, na przyszłość trzeba to zrobić bardziej solidnie, to mi się bardziej przyda.
Przemysław Czarnek impregnuje swój dzban (YouTube)
Przemysław Czarnek impregnuje swój dzban (YouTube)© YouTube
Dzban z podobizną Przemysława Czarnka (Instagram)
Dzban z podobizną Przemysława Czarnka (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także