NewsyPopularna prezenterka Polsatu wyprowadza się z Polski do USA! Została nową korespondentką!

Popularna prezenterka Polsatu wyprowadza się z Polski do USA! Została nową korespondentką!

Magda Sakowska
Magda Sakowska
Karolina Stęclik

04.07.2016 16:53, aktual.: 06.07.2016 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media podały właśnie informacje o nowej korespondentce w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory z ta rolą kojarzona była Zuzanna Falzmann. Okazuje się, że dziennikarka przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie zastępować będzie zwolnionego z Wiadomości Leszka Krawczyka. Tymczasem na miejscu Zuzanny pojawi się... Magdalena Sakowska!

Dziennikarka dała się poznać widzom, jako prezenterka Polsat News, gdzie prowadziła magazyny To był dzień i Gość Wydarzeń. 24 stycznia 2011 została prezenterką Wydarzeń w Polsacie.

Objęcie funkcji korespondenta Polsatu w USA jest dla mnie z jednej strony wyzwaniem, a z drugiej – powrotem do korzeni. Wyzwaniem, ponieważ praca w Waszyngtonie daje ogromne możliwości i wiąże się z dużą odpowiedzialnością, będzie też wymagała ode mnie nauczenia się wielu nowych rzeczy. Powrót do korzeni oznacza natomiast to, że znów – tak, jak kiedyś – wykonywać będę pracę reporterską, którą uwielbiałam i zawsze miałam do niej sentyment. Bardzo ważne jest dla mnie też to, że moi szefowie mi zaufali i po 8 latach pracy w Polsat News powierzyli zadanie reprezentowania całej stacji w USA. Lubię zmiany, dzięki nim idziemy do przodu, rozwijamy się i sprawdzamy się w nowych sytuacjach – powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl

Co ciekawe, niedawno Magdalena Sakowska została mamą. Teraz dziennikarka musi wraz z mężem i 9-miesięczną pociechą przeprowadzić się za ocean. Interesujący jest też fakt, że gwiazda lepiej niż językiem angielskim posługuje się niemieckim. Prezenterka ukończyła studia podyplomowe na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Żałujecie, że opuszcza Polskę? Lubiliście programy przez nią prowadzone?

21-02-2012 Warszawa

Wiosenna Ramowka Polsatu

fot. P.Kibitlewski/ONS
21-02-2012 Warszawa Wiosenna Ramowka Polsatu fot. P.Kibitlewski/ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także