Popularny influencer chciałby pobić rekord Guinnessa. OjWojtek ma niesamowity plan

OjWOjtek planuje pobić rekord Guinnessa
OjWOjtek planuje pobić rekord Guinnessa
Źródło zdjęć: © YouTube

23.06.2024 08:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

OjWojtek często zaskakiwał swoich fanów, biorąc udział w wielu niezwykle trudnych, a czasem wydawało się niewykonalnych przedsięwzięciach. Tym razem oznajmił, że planuje pobić rekord Guinnessa. Jest w stanie tego dokonać?

OjWojtek, czyli Wojtek Przeździecki popularność zyskał dzięki serwisowi Youtube. Jest jednym ze współzałożycieli WIP Bros, która cieszyła się setkami tysięcy fanów. Wraz z ekipą publikował prześmiewcze treści na tematy dnia codziennego. Brał również udział we freakowych galach, a obecnie sporo podróżuje. Właśnie to zainspirowało go do kolejnego projektu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

OjWojtek chce pobić rekord Guinnessa. Ma szansę dokonać niemożliwego?

Popularny influencer uaktywnił się na swoich social mediach po dłuższej przerwie. Jak sam wspomina w ostatnim dodanym filmie, potrzebował chwili oddechu. Teraz ma plan, aby odwiedzić wszystkie 196 krajów świata, pobijając przy tym rekord Guinnessa. OjWojtek wspomina w nagraniu, że do tej pory dokonało tego jedynie 400 osób na świecie i najszybciej udało się tego dokonać w 554 dni. Influencer chce zrobić to maksymalnie w 500 dni, co uczyniłoby go rekordzistą świata.

OjWojtek zwiedzi wszystkie kraje świata? Przed nim wiele trudności

Bez wątpienia odwiedzenie każdego kraju na świecie to nie lada wyzwanie. Szczególnie, że OjWojtek musiał ułożyć plan podróży biorąc pod uwagę polityczne aspekty. W końcu w wielu państwach panują wojny, Korea Północna jest odizolowana od świata i trudno tam wjechać, ale też są kraje, które po odwiedzeniu ich wroga nie pozwalają na wjazd do siebie. Dużym wyzwaniem są również finanse, bowiem jak wyliczył influencer, cała podróż może kosztować go blisko 3,5 mln złotych!

OjWojtek rozpoczął już podróż dookoła świata
OjWojtek rozpoczął już podróż dookoła świata© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także