NewsyWłaśnie on skradnie jej serce? Huczy od plotek o adoratorach Julii Wieniawy

Właśnie on skradnie jej serce? Huczy od plotek o adoratorach Julii Wieniawy

To on będzie starać się o Julię Wieniawę? (fot. KAPiF, Instagram)
To on będzie starać się o Julię Wieniawę? (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

22.06.2024 18:11, aktual.: 22.06.2024 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa niedawno rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Ciesząca się dużym powodzeniem aktorka najpewniej ma już jednak długi sznurek adoratorów. Jednym z nich może być znany polski sportowiec.

Ta informacja gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Julia Wieniawa na jednym z ostatnich wydarzeń wyznała, że w jej życiu uczuciowym sporo się pozmieniało. 25-letnia aktorka nie jest już z Nikodemem Rozbickim. Para przez kilka lat wzbudzała spore zainteresowanie ze strony mediów, miłość jednak dobiegła końca. Kto teraz skradnie serce gwiazdy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Znany sportowiec będzie starać się o Wieniawę?

Julia Wieniawa zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony przystojnych mężczyzn. Od pewnego czasu sporo plotkowano na temat tego, co czuje do niej Tymoteusz Puchacz. Popularny "Puszka" został nie tak dawno przyłapany na spotkaniu z młodą celebrytką. Jak podawało Twoje Imperium:

Podczas imprezy w modnym warszawskim klubie Tymoteusz nie odstępował jej na krok, wychodził za nią, nawet gdy szła zapalić papierosa. Gdy nadarzyła się okazja i zostali sami, doskonale się bawili, tańczyli przed lokalem, a w pewnym momencie aktorka utonęła w ramionach przystojnego piłkarza.

Czyżby biorąc pod uwagę zerwanie Wieniawy i Rozbickiego Puchacz postanowił podjąć pewne kroki? Kto wie, być może już za niedługo dowiemy się więcej.

Julia Wieniawa komentuje plotki

Pudelek poprosił celebrytkę o to, aby odniosła się do plotek o jej relacji z "Puszką". Szybko odpowiedziała, że jest to "szukanie sensacji na siłę". Fani z pewnością będą jednak bacznie wypatrywać wszelkich znaków.

Tymoteusz Puchacz będzie starał się o Julię Wieniawę? (Instagram)
Tymoteusz Puchacz będzie starał się o Julię Wieniawę? (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także