NewsyJakub Rzeźniczak zmiażdżony na konferencji Clout MMA. "Też mnie zdradzisz 2 dni przed walką?"

Jakub Rzeźniczak zmiażdżony na konferencji Clout MMA. "Też mnie zdradzisz 2 dni przed walką?"

Rzeźniczak wziął udział w pierwszej konferencji przed walką w Clout MMA.
Rzeźniczak wziął udział w pierwszej konferencji przed walką w Clout MMA.
Źródło zdjęć: © YouTube

21.05.2024 22:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakiś czas temu były piłkarz poinformował, że stanie w szranki na kolejnej gali freak fightów Clout MMA. Podczas konferencji Rzeźniczak odpierał ataki ze strony Marianny Schreiber oraz "Szalonego reportera", którzy definitywnie nie gryźli się w języki.

O Jakubie Rzeźniczaku w mediach coraz częściej mówi się w kontekście jego życia prywatnego, aniżeli osiągnięć sportowych. Piłkarz właściwie zakończył karierę sportową i teraz w mediach społecznościowych chwali się głównie swoją żoną i córeczką, a ostatnio także ćwiczeniami i powrotem do optymalnej formy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rzeźniczak na konferencji Clout MMA

Wszystko dlatego, że Rzeźniczak weźmie udział w nadchodzącej gali Clout MMA, podczas której zmierzy się z "Szalonym Reporterem". Jak to jednak w przypadku freak fightów bywa, pojedynek jest mocno promowany w mediach. 21 maja doszło do pierwszego spotkania między dwoma rywalami, w którym udział wzięła również Marianna Schreiber.

Oczywiście nie zabrakło sporej ilości ataków w stronę piłkarza - zwłaszcza tych, które odnosiły się do nieco burzliwego życia prywatnego Rzeźniczaka. Podczas spotkania Szalony Reporter powiedział m.in. że martwi się o to, iż Rzeźniczak wycofa się z pojedynku na 2 dni przed galą, tak jak "zdradził żonę na 2 dni przed narodzinami ich dziecka".

Ja się tylko chciałem zapytać, czy mnie też zdradzi na 2 dni przed walką. Na przykład zawalczy z kimś innym. Bo raz już nie czekał na narodziny dziecka, poszedł do kochanki i chciałbym zapytać, czy na mnie zaczeka.

Rzeźniczak w ostrej potyczce słownej podczas panelu Clout MMA

Rzeźniczak podkreślił, że zaczeka, a słowa Reportera były nieprawdą, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach. Szalony nie dawał jednak za wygraną i następnym razem odniósł się do słów o to, że piłkarz ma dziecko z prostytutką:

A rękawice dasz radę założyć przed naszą walką? Bo prezerwatywy akurat w tamtym wypadku nie udało ci się założyć...

Rzeźniczak twierdził w trakcie spotkania, że są pewne granice, których nie powinno się przekraczać. Razem z Szalonym ustalili, że znajdą je w trakcie kolejnych konferencji prasowych przed Clout MMA. Cały panel jest oczywiście dostępny na kanale YouTube federacji i zobaczycie go poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CLOUTMMA 5. FIRST MEET LIVE (FERRARI, ZAŁĘCKI, AJ, BLONSKY, BARTMAN, SZALONY REPORTER, RZEŹNICZAK)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także