NewsyPiotr Żyła szaleje przed kamerą. Udzielił wywiadu, o którym mówią już wszyscy. Musicie to zobaczyć!

Piotr Żyła szaleje przed kamerą. Udzielił wywiadu, o którym mówią już wszyscy. Musicie to zobaczyć!

Piotr Żyła
Piotr Żyła
Krystyna Miśkiewicz

28.02.2021 14:40, aktual.: 01.03.2021 01:31

Piotr Żyła został wczoraj mistrzem świata na skoczni w Oberstdorfie. Sportowiec oddał dwa fenomenalne skoki. W pierwszej serii wylądował na 105 metrach, a w drugiej powtórzył swój sukces i opadł na ziemię z wynikiem 102,5 metra. Dzięki dalekim lotom i wysokim ocenom sędziów dziś może cieszyć się złotym medalem.

Skoczek nie ukrywał wielkiej radości i głośno manifestował swoje szczęście. Jest to największy indywidualny sukces w jego karierze, dlatego nikogo nie dziwi, że radości nie było końca.

Wielkiego sukcesu pogratulowała mu obecna partnerka – Marcelina Ziętek. Chociaż sami zakochani jeszcze oficjalnie nie potwierdzili łączącego ich uczucia, to 23-latka nie mogła powstrzymać łez po tym, jak Piotr stanął na najwyższym stopniu podium po wczorajszym konkursie. Wielkiego sukcesu swojemu byłemu mężowi pogratulowała także Justyna Żyła, która w sprawie jego zwycięstwa wydała oficjalny komunikat.

Piotr Żyła mistrzem świata 2021. Wywiad po zwycięstwie

Piotr odniósł wczoraj po południu największy tryumf w swojej karierze. Nie dziwi więc, że towarzyszyły mu ogromne emocje, a swoją wielką radość chciał wykrzyczeć całemu światu. Cała Polska jest bardzo dumna z naszego reprezentanta, a on sam nie posiadał się radości po dwóch niezwykle udanych skokach, które zapewniły mu tytuł mistrza świata.

Tuż po zwycięstwie udzielił on wywiadu, podczas którego widać było, że jest w wielkiej euforii. Zanany z ogromnego poczucia humoru sportowiec rozbawił fanów do łez. Jak skomentował swoją świetną formę w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu?

Od początku dnia był dobry dzień, wszystko mi wyszło, wszystko mi wychodzi.(...) Ten pierwszy to był z tego lepszego repertuaru i nie do końca go pamiętam, ale jak żem się zdążył tak fajnie odciąć do tego pierwszego skoku, to na drugi mi jeszcze zostało. Poszłem w full gaz - mówił szczęśliwy Piotr Żyła.

Cały wywiad z Piotrem Żyłą rozbawił fanów wręcz do łez. Szczęśliwy i jak zawsze uśmiechnięty po skoku rzucał się w śnieg, by nieco ochłonąć. Fragmenty zabawnej rozmowy możecie zobaczyć na poniższych nagraniach.

Piotr Żyła
Piotr Żyła
Piotr Żyła
Piotr Żyła
Piotr Żyła
Piotr Żyła
Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci dla kochanki
Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci dla kochanki
Piotr Żyła po skoku w Lahti
Piotr Żyła po skoku w Lahti
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także