Jastrząb TVJastrząb TV ExclusivePiotr Zelt gościł na FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Znamy powód jego obecności na łódzkiej imprezie [WIDEO]

Piotr Zelt gościł na FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Znamy powód jego obecności na łódzkiej imprezie [WIDEO]

Piotr Zelt na FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 w Łodzi
Piotr Zelt na FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 w Łodzi
Ewa Kamionowska
26.04.2016 13:43

14. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, która tradycyjnie odbyła się w Łodzi, już za nami. Przez cztery dni w trzech sekcjach, Designer Avenue, Off Out Of Schedule i Studio, swoje najnowsze kolekcje pokazało kilkunastu projektantów.

Do największych gwiazd tej edycji należy zaliczyć niewątpliwie Ewę Minge, która zgromadzonym w łódzkiej hali Expo fanom mody zaprezentowała aż dwie kolekcje ubrań z linii Eva Minge i Femestage.

Na widowni FashionPhilosophy Fashion Week Poland zasiadły gwiazdy - wypatrzyliśmy m.in. Piotra Zelta. Aktor pochodzi z Łodzi i, jak się okazało, bywał na poprzednich edycjach imprezy. W tym roku jednak, oprócz sentymentalnego, był także inny powód jego obecności. Gwiazdor oglądał pokazy w towarzystwie swojej partnerki, Katarzyny Krawczyk, która od pewnego czasu projektuje ubrania pod nazwą MK Polka (zobacz więcej).

Łódź jest moim rodzinnym miastem. Fashion Week związany jest od lat z Łodzią. Była to, jest i mam nadzieję, że będzie polska stolica mody. Zdarzało mi się bywać na Fashion Week, ale tym razem przyjechałem, dlatego że moja ukochana Kasia założyła firmę MK Polka. Projektuje kreacje, moim zdaniem, bardzo zmysłowe. Kasia dopiero zaczyna, rozwija się. Staram się ją wspierać w jej działaniach. Przyjechaliśmy spojrzeć innym okiem, popatrzeć, co się dzieje w tej branży - zdradził nam Piotr Zelt.

Czy możemy liczyć, że gwiazdor bardziej aktywnie będzie uczestniczył w procesie powstawania ubrań MK Polka?

Bywam czasami recenzentem, Kasia pyta mnie o zdanie. Każdy powinien robić to, co umie, to, co kocha, co czuje najlepiej. Ja staram się realizować w swoim zawodzie. Pytam ją również o zdanie i opinie. Ona mnie pyta o opinie, ale nie odważyłbym się wchodzić na jej terytorium - mówi aktor.
Katarzyna Krawczyk i Piotr Zelt na FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 w Łodzi
Katarzyna Krawczyk i Piotr Zelt na FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 w Łodzi
Katarzyna Krawczyk na FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 w Łodzi
Katarzyna Krawczyk na FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 w Łodzi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także