Tym razem postawiła na skromną stylizację. Paulina założyła jeansową sukienkę Bizuu z żabotem zapinaną z przodu na guziki. Dobrała do tego aksamitne różowe szpilki marki Badura, a także pudrową torebkę Bizuu połączoną dwoma kolorami - różowym i niebieskim. Nie szalała ze stylizacją, a wygląda bardzo kobieco i pięknie. Kto, jak kto, ale ona potrafi dobrze się ubrać, nawet w ciąży!
Jak Wam się podoba w takim wydaniu?