Szukaj

Lewandowscy, Zawadzka, Skrzynecka… Na ślubie córki Anny Korcz aż roiło się od gwiazd! I to tych największych! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ślub Ani Korcz, Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka

Ślub Ani Korcz i Piotra Kalitowskiego

Ania Korcz, to najstarsza córka jednej z głównych gwiazd popularnego serialu TVN Na Wspólnej, Anny Korcz. Dziewczyna od lat związana jest Piotrem Kalitowskim, który zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych. W sobotę para poszła o krok dalej i po wielu deklaracjach, postanowiła zawrzeć związek małżeński. Jak wyglądała uroczystość?

Sławna mama od dawna dba o to, by pokazywać się z córką na eventach. Wszak obie są pięknymi kobietami, które przyciągają oko niejednego fotoreportera. Nic więc dziwnego, że ślub był także na wysokim poziomie, a kreacja panny młodej przyciągała uwagę z daleka.

Ślub odbył się w kościele pw. św. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu, zaś przyjęcie weselne wyprawiono w podwarszawskim Zaciszu. Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo:

Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być gdzie indziej, skoro mamy taki piękny obiekt z daleka od miejskiego zgiełku. Trochę się denerwujemy, w końcu to moja pierwsza córka. Wiadomo, że zależy mi na tym, żeby wszystko było tak, jak sobie wymarzyła – zdradziła Super Expressowi gwiazda serialu Na Wspólnej.

Podczas tego wyjątkowego dnia Korcz zdecydowała odejść się od tradycyjnej bieli, stawiając na beżową suknię ślubną projektu Doroty Goldpoint. Kreacja uszyta z 60 metrów delikatnego tiulu i francuskiej koronki, z błyszczącą górą i prostym dołem sukienki, która długością dotykała ziemi, sprawiły, że dziewczyna wyglądała jak księżniczka. Młoda para przyjechała też do kościoła eleganckim, czarnym pojazdem.

Warto również nadmienić, że gości obowiązywał granatowy dress code.

Gwiazdy na ślubie Ani Korcz

Ania Korcz przyjaźni się z wieloma gwiazdami, w tym z Marceliną Zawadzką, Kasią Skrzynecką, czy Anną Lewandowską, która wraz z Robertem pojawiła się na uroczystości weselnej. Lewandowscy przyjechali na nią niemal od razu wprost z wakacji. Nie zapominajmy, że Korcz była na słynnym baby shower Lewandowskiej, zaś trenerka w kwietniu była na wieczorze panieńskim córki aktorki.

Wszyscy patrzyli tylko na nich. Anna i Robert Lewandowscy skradli show na ślubie córki znanej aktorki!

Kolejny ślub w polskim show-biznesie. Gwiazda zdradziła już miejsce ceremonii. Wesele odbędzie się w bardzo modnym miejscu

Córka gwiazdy „Na Wspólnej” ma ciało jak marzenie! Od razu widać, że przyjaźni się z Anną Lewandowską 🙂

Nieoficjalne wyjście Meghan Markle i księżnej Kate! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!


Miłość czy kariera? Co ma dla Ciebie większe znaczenie?

×