Szukaj

Córka i żona pożegnały Dariusza Gnatowskiego. Rozrywający serce widok na pogrzebie aktora

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Dariusz Gnatowski zmarł w Krakowie 20 października. 30 października odbyła się msza żałobna, a dzisiaj prochy aktora zostały złożone do grobu na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. W ostatniej drodze towarzyszyły mu córka oraz żona.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Informacja o śmierci aktora poruszyła wszystkich jego fanów. Trafił on do szpitala w bardzo ciężkim stanie, a po kilku godzinach reanimacji informację, której nikt nie chciał usłyszeć, potwierdził dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować — komentował doktor Mikos.

Dziennikarzom radia RMF FM udało się ustalić, że był on zarażony koronawirusem. W chwili przyjęcia do placówki zmagał się ciężką niewydolnością oddechową i zapaleniem płuc. Po przekazaniu komunikatu o śmierci aktora do mediów, w sieci natychmiast pojawiać zaczęły się wspomnienia i kondolencje. Zarówno jego liczni fani, jak i przyjaciele chcieli go jak najlepiej pożegnać.

Msza żałobna upamiętniająca Dariusza Gnatowskiego odbyła się 30 października Bazylice Świętego Michała Archanioła — Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława w Krakowie. Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią nie mogło w niej uczestniczyć zbyt wiele osób. Pojawiło się jedynie kilku żałobników.

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Dzisiaj odbył się pogrzeb aktora. Uroczystości związane z pochówkiem rozpoczęły się o godzinie 12.00. Chociaż w kraju nadal panują bardzo surowe obostrzenia, to serialowego Boczka przyszły pożegnać prawdziwe tłumy wiernych fanów. Wszyscy z nich zachowali wymagane zasady bezpieczeństwa. Żałobnicy mieli na sobie maseczki i zachowywali odpowiedni dystans.

W mediach pojawiły się pierwsze zdjęcia z tego dnia. Prochy gwiazdy zostały złożone w maleńkiej urnie w kształcie trumny. Jego żona Anna zdecydowała, że urnę z prochami osobiście umieści w katakumbie. Cały czas była przy niej także ukochana córka Julia. 25-latka nie kryła swojego smutku. Zapłakana tuliła się do matki.

Gnatowskiego pożegnali rodzina, aktorzy oraz wierni fani. Aktor spoczął na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie.

Przed pogrzebem żona i córka wystosowały apel do wszystkich żałobników, aby nie kupowali kwiatów. Prosiły, by zamiast tego przekazać pieniądze dla lokalnych szpitali na walkę z koronawirusem i wesprzeć artystów dotkniętych pandemią.

Rodzinie aktora składamy głębokie wyrazy współczucia.


Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego żona Anna i córka Julia

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego żona Anna i córka Julia

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×