Szukaj

Dariusz Gnatowski był dumny z córki. Zabrał ją nawet na salony. To piękna i bardzo zdolna dziewczyna

Julia Gnatowska

Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor co jakiś czas pojawiał się na branżowych imprezach, raz towarzyszyła mu córka, Julia Gnatowska. Co wiadomo na jej temat?

O tym, że Dariusz Gnatowski nie żyje, we wtorkowe popołudnie media poinformował Marcin Mikos, zastępca dyrektora jednego z krakowskich szpitali. Dziennikarze RMF FM ustalili, że aktor „miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową”. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną jego śmierci mógł być koronawirus.

Dariusz Gnatowski: córka Julia. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Gnatowski co jakiś czas pojawiał się na branżowych imprezach. Tak jak w zeszłym roku jesienią, gdy zachwycił odmienioną sylwetką. Aktor zrzucił ponad 25 kilogramów i w pierwszej chwili był nie do poznania. W codziennej walce z węglowodanami i trzymaniem diety wspierały go żona Anna i córka Julia. Dzięki nim nie chciał się poddać i jak zdradził w jednym z wywiadów, „wyszedł na prostą”:

Dzięki nim, tak naprawdę, wyszedłem na prostą. […] Myślę, że dzięki cierpliwości mojej żony jesteśmy małżeństwem już 24 lata. Przez ponad dwie dekady zdążyliśmy się już do siebie przyzwyczaić i dotrzeć. Mój znajomy kiedyś mówił: Najgorsze jest pierwsze 15 lat. Niby to żart, ale coś w tym jest.

Chociaż Anna co jakiś czas pojawiała się u boku Dariusza na salonach, córkę na branżową imprezę wziął tylko raz. Julia siedem lat temu towarzyszyła mu podczas prezentacji ramówki Polsatu. Rok później pojawiła się podczas marszu osób chorych na cukrzycę. Chętnie pozowała przed obiektywami, obdarzając fotoreporterów uśmiechem. Pomimo że dziewczyna mogłaby zostać aktorką, wybrała inną drogę kariery.

Julia Gnatowska wybrała się na studia historyczno-kulturowe, o czym trzy lata temu Dariusz poinformował w rozmowie z Na żywo. Nie osłabiło to jednak ich wzajemnych relacji:

Julia wyfrunęła już dawno temu z domu. […[ Teraz mieszka w Krakowie. Jest studentką trzeciego roku studiów historyczno-kulturowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na szczęście spotykamy się dość często. Czasami ona do nas przyjeżdża, a czasami my ją odwiedzamy.

Warto wspomnieć, że śmierć Dariusza pogrążyła show-biznes w żałobie. Aktora w social mediach pożegnało kilka gwiazd, w tym jego kolega z serialu Świat według Kiepskich, Andrzej Grabowski


Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich sporo schudł, jesienna ramówka Polsat 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×