Tak będzie wyglądał grób Piotra Woźniaka-Staraka. Miejsce spoczynku producenta w remoncie. Zdjęcia paparazzi

Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zginął niemal dwa lata temu w wypadku, który wstrząsnął opinią publiczną. Urna z prochami producenta ostatecznie została złożona na Powązkach. Jak będzie wyglądał jego grób?

Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Jego śmierć wstrząsnęła Polską. Młody, pełen pasji producent miał jeszcze tyle do zaoferowania. Miał przed sobą premierę swojego najnowszego filmu Ukryta gra, a także mnóstwo innych planów, których nie zdążył zrealizować, w tym swojego największego marzenia.

Piotr robił w życiu różne rzeczy, dopiero współpraca przy tworzeniu filmów sprawiła, że odnalazł prawdziwe powołanie. Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Bogowie o losach profesora Religi, odniosły wielki sukces. Jego odejście pozostawiło wielką pustkę.

Tydzień po odnalezieniu ciała Woźniaka-Staraka rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe. Ceremonia pożegnalna została rozłożona na dwa dni. 29 sierpnia odbyła się msza święta w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej. Natomiast następnego dnia, tylko w obecności najbliższej rodziny, jego prochy w urnie zostały złożone na Mazurach, w rodzinnej Fuledzie.

Miejsce pochówku wzbudziło sporo kontrowersji. Stało się ono nawet przyczyną sprawy sądowej, gdyż według polskiego prawa działanie najbliższych było nielegalne. Urnę z prochami przeniesiono na Powązki. Paparazzi sfotografowali prace remontowe. Jak będzie wyglądał grób Piotra Woźniaka-Staraka?

Grób Piotra Woźniaka-Staraka w remoncie

Miejsce spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka od początku budziło zainteresowanie mediów i niemałe kontrowersje. Początkowo pochowano go na terenie posiadłości w Fuledzie. Okazało się jednak, że grób nie spełnia wymogów stawianych katakumbom, co skończyło się procesem w giżyckim sądzie, w wyniku którego pochówek uznano za nielegalny.

Jeszcze przed wyrokiem rodzina zmarłego postanowiła przenieść jego prochy na Powązki. W maju w sieci pojawiły się zdjęcia miejsca spoczynku Woźniaka-Staraka. Pomnik wyglądał dosyć skromnie, ale zakładano wówczas, że to stan przejściowy.

Spekulacje okazały się słuszne, bo paparazzi sfotografowali właśnie prace remontowe. Grób męża Agnieszki Woźniak-Starak będzie wyglądał imponująco. Powstaje wysoki grobowiec, który wyróżnia się na tle okolicznych. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Piotr Woźniak-Starak - Przebudowa grobu na Powązkach

Piotr Woźniak-Starak - Przebudowa grobu na Powązkach

Piotr Woźniak-Starak - Przebudowa grobu na Powązkach

Piotr Woźniak-Starak - Przebudowa grobu na Powązkach

Piotr Woźniak-Starak - Przebudowa grobu na Powązkach

Piotr Woźniak-Starak - Przebudowa grobu na Powązkach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×