Szukaj

Michele Morrone na celowniku paparazzi. Nawiązał przyjaźń z mega gwiazdą. Zdjęcia z Paryża obiegły cały świat

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone został sfotografowany przez paparazzi na spacerze po mieście z przyjacielem w środę 16 września w Paryżu we Francji. Zdjęcia obiegły media.

Odkąd Michele Morrone przyjął propozycję zagrania w filmie 365 dni, jego kariera ruszyła z kopyta, a kiedy ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej trafiła na platformę Netflix i w ciągu zaledwie kilku dni stała się jedną z chętniej oglądanych propozycji w wielu krajach, a aktor bardzo szybko podbił serca widzów na całym świecie, w tym m.in. w USA i Wielkiej Brytanii.

Jego konto na Instagramie śledzi już prawie 10 milionów osób, a on otrzymuje ciekawe propozycje współpracy. Niedawno aktor został zaproszony do kampanii reklamowej Dolce&GabbanaW ramach sesji powstały piękne zdjęcia, które zachwyciły fanów.

Stał się także łakomym kąskiem dla paparazzi. Właśnie przyłapali go podczas spaceru po Paryżu. Wygląda na to, że zaprzyjaźnił się z inną wielką gwiazdą.

Michele Morrone w Paryżu z przyjacielem. Zdjęcia paparazzi

29-letni aktor stał się w tym roku wielką międzynarodową gwiazdą dzięki roli Massimo w 365, nic dziwnego, że fotoreporterzy chętnie robią mu zdjęcia. Morrone został przez nich przyłapany podczas spaceru po Paryżu, w towarzystwie przyjaciela, słynnego hiszpańskiego supermodela Jona Kortajareny.

Michele jest również odnoszącym sukcesy modelem i piosenkarzem i wygląda na to, że ma bliskich przyjaciół w branży. Jon jest powszechnie uważany za jednego z największych obecnie modeli męskich i odnoszących największe sukcesy. Zdjęcia sugerują, że panowie są w niezłej komitywie i z przyjemnością spędzają ze sobą czas.

View this post on Instagram

365 DNI” actor Michele Morrone was spotted hanging out with fellow hunky model Jon Kortajarena this week in Paris. Wanna see all of the hot new pics? Tap this photo at the LINK IN BIO for more than 50 images. #MicheleMorrone #JonKortajarena Photos: Backgrid

A post shared by Just Jared (@justjared) on

Tego samego dnia widziano Michele’a, jak w niebieskiej koszuli robił zakupy w okolicach Opery i Placu Vendôme. Prezentował się fantastycznie. Wystarczy zajrzeć do galerii.


Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Michele Morrone w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×