Szukaj

Harry z nietęgą miną wrócił do Wielkiej Brytanii. Paparazzi przyłapali go na lotnisku

Książę Harry przyłapany na lotnisku w Szkocji. Na miejscu czekali na niego fotoreporterzy. Jak wyglądał? Nowe zdjęcia rozwiewają wszelkie wątpliwości. 
Książę Harry na lotnisku

Książę Harry na lotnisku

Książę Harry i Meghan Markle jeszcze przez ponad miesiąc muszą pełnić obowiązki członków rodziny królewskiej. Chociaż na początku roku królowa Elżbieta II przyjęła ich rezygnację, nałożyła na nich kilka nakazów. Jednym z nich była zmiana nazwy i usunięcie z niej słowa „royal”, drugim wzięcie udziału w zaplanowanych wcześniej wydarzeniach.

Do takich należy m.in. szczyt inicjatywy Travelist, w czasie którego  będzie poruszany temat podróży lotniczych i ich negatywnego wpływu na środowisko. Wydarzenie odbędzie się w Szkocji już w środę. Poprowadzi je książę Harry, który do Europy przyleciał we wtorkowe popołudnie.

Książę Harry w Europie. Jak wyglądał? Zdjęcia

Na lotnisku czekali fotoreporterzy. Harry do Londynu przyleciał ubrany w luźne ciuchy. Miał na sobie zwykłe dżinsy, szarą bluzę, pikowaną kurtkę i czapkę z daszkiem. Paparazzi uchwycili księcia, gdy opuszczał terminal. Harry miał nietęgą minę na widok tłumu, który na niego czekał. Można odnieść wrażenie, że powrót do dawnego życia nie do końca mu się podoba.

Książę Harry na lotnisku w Szkocji

Książę Harry na lotnisku w Szkocji

Nie wiadomo jednak, czy z Harrym do Wielkiej Brytanii przylecieli Meghan i Archie. Pewne jest, że książę i jego żona w przyszłym tygodniu będą uczestniczyć w rozdaniu nagród organizacji, która wspiera żołnierzy i pracowników służb publicznych.

W marcu małżonkowie odbędą kilka spotkań i tym samym zakończą pracę w rodzinie królewskiej. Po 1 kwietnia para nie będzie już reprezentować królowej ani w kraju, ani za granicą. Oboje będą mogli odetchnąć z ulgą i żyć na własnych zasadach, w Ameryce Północnej.

Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej chcieli w mniejszym stopniu reprezentować monarchinię podczas wybranych wydarzeń, ale królowa Elżbieta II nie zgodziła się na to.

Zobacz także: Luksus po królewsku: Tak wygląda nowy dom Meghan Markle i księcia Harry’ego! Zdjęcia ze środka obiegły media


Książę Harry na lotnisku w Szkocji

Książę Harry na lotnisku w Szkocji

Książę Harry na lotnisku w Edynburgu

Książę Harry na lotnisku w Edynburgu

Książę Harry na lotnisku. Wybrał wygodny strój

Książę Harry na lotnisku. Wybrał wygodny strój

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×