Szukaj

Książę Filip ze łzami w oczach wyszedł ze szpitala. Był na wózku inwalidzkim. Pierwsze zdjęcia obiegły media

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip po czterech tygodniach opuścił szpital. Mąż królowej Elżbiety II przeszedł operację serca. W jakim jest stanie? Jak wygląda obecnie?

Książę Filip od 1948 roku jest mężem królowej Elżbiety II. Ze względu na sędziwy wiek, od kilku lat jest na emeryturze i nie musi wypełniać obowiązków wynikających z przynależności do rodziny królewskiej. Ku uciesze fanów rodziny królewskiej, mężczyzna co jakiś czas pokazuje się publicznie. Uczestniczy w ważnych uroczystościach.

Ze względu na pandemię koronawirusa, zarówno Elżbieta II, jak i jej mąż usunęli się w cień. Monarchini przekazała większość swoich obowiązków synowi i wnukowi. Małżonkowie jakiś czas temu przyjęli szczepionkę na COVID-19. Elżbieta II w jednym z wywiadów wypowiedziała się na ten temat.

Monarchini porównała pandemię do dżumy i powiedziała, że dzięki szczepieniu poczuła się bezpieczniej. Kiedy poproszono ją o podzielenie się informacjami na temat przyjęcia zastrzyku, zaśmiała się i wyznała:

O ile wiem, było to całkiem nieszkodliwe. To było bardzo szybko. Miałam wiele listów od ludzi, którzy byli bardzo zaskoczeni tym, jak łatwo było dostać szczepionkę. A ukłucie było delikatne… wcale nie bolało.

Książę Filip wyszedł ze szpitala. W jakim jest stanie?

Na początku lutego media obiegły niepokojące informacje. Książę Filip źle się poczuł i trafił do szpitala. Pałac Buckingham potwierdził te wieści w oficjalnym oświadczeniu. Mąż królowej Elżbiety II po kilku dniach został przetransportowany z jednej placówki do drugiej. Przeszedł operację na serca.

Książę Edynburga przeszedł w środę udany zabieg na istniejącą wcześniej chorobę serca – informowało BBC, powołując się na komunikat Pałacu Buckingham.

Książę Edynburga szpital opuścił po miesięcznej kuracji. Wygląda na to, że jego stan uległ poprawie. Mąż królowej Elżbiety II wrócił do królewskiej rezydencji we wtorek 16 marca. To tam będzie kontynuowane jego leczenie:

Policja wcześniej zablokowała dostęp do szpitala dla innych pojazdów, czterech funkcjonariuszy przybyło na motocyklach, aby dołączyć do kolejnych tuzina czekających przy wejściu – podaje The Guardian.

Na miejscu pojawili się fotoreporterzy, którzy zrobili kilka zdjęć. Dzięki nim wiadomo, że 99-latek jest osłabiony.

Daily Mail podaje, że mąż królowej Elżbiety II opuścił szpital na wózku inwalidzkim. Asystowali mu lekarze i ochroniarze, dzięki których pomocy udało się księciu wsiąść do samochodu.

Portal donosi, że miał w oczach łzy, był wzruszony, że wraca do domu. Wiadomo też, że personel placówki chciał zapewnić Filipowi odrobinę prywatności, dlatego przed wejściem ustawiono specjalne parawany.

Szpital odmówił mediom komentarza. Pałac Buckingham wydał jednak oświadczenie w tej sprawie. Podkreślono, że książę powrócił po leczeniu poprzedniej przypadłości. Skierowano też słowa podziękowania:

Jego Królewska Wysokość pragnie podziękować całemu personelowi medycznemu, który opiekował się nim zarówno w Szpitalu Króla Edwarda VII, jak i w Szpitalu św. Bartłomieja, a także wszystkim, którzy wysłali swoje dobre życzenia.

Księciu Filipowi życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.


Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Książę Filip wyszedł ze szpitala

Dodaj komentarz

 • Kati pisze:

  Demon…. Dostał organy zamordowanych i uprowadzonych dzieci to pożyje
  Wygląda jak diabeł osobiście

 • Bancusia pisze:

  Wygląda trochę słabo

 • Gość pisze:

  niedobor adrenochromu- szybko podac i koles wstanie na nogi. poza tym- zastanwiam sie jak dlugo Anglicy beda jeszcze zasuwac na tych pasozytow? no coz- kazdy niech sam wybiera

 • Sprawiedliwy pisze:

  Adrenochrom mu pomoże dojść do siebie!
  Te podkrążone oczy mówią same za siebie…

 • Delf pisze:

  Są tacy „ludzie” którzy na każdy temat mają coś do naplucia i są z tego dumni. Najlepiej nie komentować i nie zwracać uwagi na takich idiotów. Oni się cieszą jak ktoś się oburza ich wpisami. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Ale włosy se zapuścił

 • Kasia pisze:

  „Gość ” ogarnij się Ty desperacie bez własnego życia ! Jak.mozna być tak podłym!! Te komentarze masakra, takie osoby nie powinny chodzić po świecie, nienawiść i zazdrość!!!! Dla mnie nie jest ważne ile się narobił w życiu, ważne że żyje bo na to zasługuje każdy NORMALNY , DOBRY CZLOWIEK , a Ty mniej dalej żal.dupy i posmaruj mnie , mój komentarz i wszystkich dookola publicznie , takich kozaczkow przez Internet powinno się eliminować, ps chyba nie straciłeś nikogo bliskiego np dziadka ( i dobrze życzę wszystkim 1000 lat) ale nie mieć za grosz empatii do osoby starszej , serce pęka… życzę tobie mimo strasznej głupoty i niedorozwój (mimo że to nie biedronka) długiego, ZDROWEGO życia:-)

 • Gośtom pisze:

  Oczy ma obłąkane reszta jak mówicie ale oczy n

 • Gość pisze:

  Pozory, że to on jest

 • Gość pisze:

  Wyglada fatalnie

 • Gość pisze:

  Zombie

 • Gośćtyyy pisze:

  haha jak zywy trup wyglada, nieroby prawie 100 dozyl

 • Bożena pisze:

  Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do sił.Niech Cię Bóg ma w swojej opiece.

  • Gość pisze:

   Bożena , to nie jest strona parafii. Chcesz się pomodlić to się módl , ale nie rób tego publicznie. To jest strona z plotkami. To tak, jakbyś na środku Biedronki zaczęła się głośno modlić. Nie ośmieszaj wiary.

  • Gość pisze:

   😂😂😂🤮🤮😉

  • Gość pisze:

   Noc żywych Trupów

  • Gość pisze:

   Pani Bożenko tak trzymać :* Niech Bóg ma jego w opiece

  • Gość pisze:

   😁👍👍👍

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×