Szukaj

Izabella Krzan w męskiej stylizacji tankuje auto po pracy. Nawet w takim wydaniu wygląda hot

Izabella Krzan na stacji benzynowej

Izabella Krzan na stacji benzynowej

Izabella Krzan w środę po pracy wybrała się na stację benzynową. Wybrała męską stylizację, którą zaprezentowała w kobiecym wydaniu. Jak wyglądała? Nowe zdjęcia paparazzi obiegły media.

Izabella Krzan cztery lata temu zdobyła tytuł Miss Polonii. Od tego momentu zaczęła pojawiać się w telewizji publicznej. Zyskała rozpoznawalność, a także fanów, którzy zaczęli śledzić jej posty w social mediach.

Jakiś czas temu jeden z wpisów cieszył się szczególnym zainteresowaniem. Gdy Krzan opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, internauci zaczęli się zastanawiać, czy jest w ciąży. Gwiazda TVP zdementowała tę plotkę pisząc, że jej nieco zaokrąglony brzuszek to efekt niepilnowanej diety podczas wakacji.

Izabella Krzan w militarnej stylizacji na stacji benzynowej

W środę Izabella Krzan pojawiła się w studiu TVP. Tam współprowadzi programy takie jak m.in. Czar parKoło fortuny. Gdy Miss Polonia opuściła studio, czekali na nią fotoreporterzy. Nie zważając na ich obecność, wsiadła do samochodu i wybrała się na stację benzynową, znajdującą się nieopodal. Gdy wyszła z pojazdu, założyła na twarz maseczkę i zaczęła tankować paliwo.

Paparazzi wykorzystali okazję i zrobili jej kilka zdjęć z ukrycia. Dzięki temu wiadomo, że Krzan sięgnęła po odważną, raczej męską stylizację, w której jednak wyglądała bardzo kobieco.

Ubrała się w szerokie spodnie ze wzorem moro, które połączyła z jasną bluzką. Sięgnęła po skórzaną, szeroką kurtkę, a także wysokie trapery. Dziewczęcego uroku dodawały jej pofalowane włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odkrywało delikatnie podkreślone oko. Wyglądała pięknie!

Zobacz także: Sylwia Bomba z Gogglebox wystylizowana jak z Paryża, a płaszczyk z sieciówki. Wiemy, ile za niego zapłaciła


Izabella Krzan opuszcza studio TVP

Izabella Krzan opuszcza studio TVP

Izabela Krzan zakłada maseczkę

Izabela Krzan zakłada maseczkę

Izabela Krzan zakłada maseczkę

Izabela Krzan zakłada maseczkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×