Izabella Krzan jest w ciąży? Jej komentarz zwalił nas z nóg!

Izabella Krzan w ciąży?

Izabella Krzan w ciąży?

Izabella Krzan będzie mamą? Gwiazda pokazała na swoim profilu zdjęcie, które rozbudziło ciekawość fanów. Internauci wprost pytają o ciążę. Celebrytka dosadnie odpowiada. Zobaczcie! 

Izabella Krzan jest prezenterką telewizyjną i Miss Polonia. Ten tytuł zgarnęła w 2016 roku. Nie jest więc tajemnicą, że celebrytka od dawna dba o swoją sylwetkę. Teraz spodziewa się dziecka?

Izabella Krzan w ciąży?

Izabella Krzan ubolewa (jak wielu z nas) z powodu brzydkiej pogody. Z tej okazji wrzuciła więc urocze, pełne słońca zdjęcie, by powspominać minione wakacje. Internautom mnie umknęło to, że brzuch zasłoniła pokaźnym kokosem. Uważają też, że współprowadząca Czar par ma większe niż do tej pory piersi. Za pewniak wzięli więc, że gwiazda spodziewa się dziecka!

  • Czy ty nie jesteś w ciąży?
  • Też mam takie wrażenie… – rozmawiały między sobą internautki.

Izabella szybko zareagowała:

Też mam takie wrażenie, szczególnie podczas wakacji z jedzeniem w opcji all-inclusive – napisała z humorem, ucinając tym samym wszystkie plotki o ciąży.

Zobacz więcej: Izabella Krzan wywołała sensację na plaży na Dominikanie! Turyści mieli zapewnione oszałamiające doznania!

Izabella Krzan z pewnością byłaby świetną mamą! Zobaczcie tylko, jak czule obejmuje swojego chrześniaka.

View this post on Instagram

Pure happiness ♥️ #love #godson #sleepover

A post shared by Izabella Krzan (@izabellakrzan) on

Izabella Krzan: partner

Piękna gwiazda TVP wiele razy wiązana była z Rafałem Brzozowskim, bo wspólnie prowadzili kultowe już Koło fortuny. Izabella jest jednak singielką więc jej serce czeka jeszcze na księcia! Na większości instagramowych zdjęć pozuje sama. Przy jej boku nie pojawia się żaden mężczyzna. Póki co! Bo to wszystko może się już lada moment zmienić 🙂


Izabella Krzan jest w ciąży?

Izabella Krzan jest w ciąży?

Izabella Krzan w bikini

Izabella Krzan w bikini

Izabella Krzan w bikini

Izabella Krzan w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×