Szukaj

Ewa Farna z synem na spacerze po koncercie! Znamy cenę i markę wózka. Ten model jest hitem wśród gwiazd

Ewa Farna z synem

Ewa Farna z synem

Ewa Farna została przyłapana na spacerze z synem po koncercie. Aktywna piosenkarka i świeżo upieczona mama w jednym! Gwiazda udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczą chęci i dobra organizacja.

Ewa Farna na początku czerwca została mamą po raz pierwszy. Jej synek otrzymał dumnie brzmiące imię Artur, choć póki co gwiazda mówi na niego pieszczotliwie Artuś. Wokalistka tuż po porodzie nie zrezygnowała z życia na scenie. Dzielnie koncertuje i godzi to z macierzyństwem. Robi to wspaniale.

Zobacz: Ewa Farna padłą ofiarą hakerów! Podczas jej występu na Top od the top wydarzyło się coś koszmarnego! 

Ewa Farna zabrała syna na koncert

Przykładem niech będzie jej ostatni koncert w Jankach. Piosenkarka wystąpiła 25 sierpnia na otwarciu centrum handlowego po rozbudowie. Na wydarzenie zabrała ze sobą synka. Chłopczyk oczywiście cały czas miał opiekę – nawet, gdy jego mama dała popis swoich umiejętności przed liczną publiką.

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna urodziła syna Artusia na początku czerwca

Zakulisowe zdjęcia wiele zdradzają. Ewa tuż przed i po występie nie odeszła do Arturka nawet na moment. Woziła go w modnym i drogim wózku Cybex, który już jakiś czas temu pokochały gwiazdy. Cena takiego cudeńka waha się w granicach od 3,5 tysiąca nawet do 7,5 tysiąca za cały zestaw z nosidełkiem samochodowym, gondolą i spacerówką.

Zobacz: Odchudzone Ewa Farna w Sopocie! Aż ciężko uwierzyć, że w czerwcu urodziła syna!

Gwiazda pochylała się nad wózkiem i pieszczotliwie zaczepiała swojego milusińskiego. I oto piękny przykład na to, jak świetnie pogodzić karierę z wychowaniem dziecka. Synek jest jej kompanem i w żadnym razie nie komplikuje jej muzycznych planów. Brawo! 🙂

Zobacz: Ewa Farna po raz pierwszy o macierzyńskie! Z jej szczerym wyznaniem zgodzi się każda matka


Ewa Farna z synem na spacerze

Ewa Farna z synem na spacerze

Ewa Farna z synem na spacerze

Ewa Farna z synem na spacerze

Ewa Farna z synem. Ma wózek marki Cybex

Ewa Farna z synem. Ma wózek marki Cybex

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×