Gwiazdy „DDTVN”: Cezary Pazura, dawno niewidziana Matylda Damięcka, Alicja Wieniawa i inni

Dzień Dobry TVN: gwiazdy programu. Zdjęcia

Dzień Dobry TVN: gwiazdy programu. Zdjęcia

W niedzielę w Dzień Dobry TVN pojawiła się cała plejada gwiazd. Jak się zaprezentowały? Przedstawiamy zdjęcia zrobione przez fotoreporterów. 

Dzień Dobry TVN  to śniadaniówka, która od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatnio do jej ekipy dołączył nowy duet prowadzących: Małgorzata Rozenek oraz Krzysztof Skórzyński. Angaż influencerki do programu negocjowało ścisłe kierownictwo komercyjnej stacji, o czym swego czasu informowali dziennikarze Pomponika.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazało ich źródło.

W tym tygodniu do grona pracowników show dołączyła kolejna dziennikarkaDaria Pacańska, która będzie wspomagała swoich starszych kolegów w wypełnianiu obowiązków. Fani bardzo pozytywnie ją przyjęli.

  • Świetnie się Ciebie oglądało. Życzę dalszych sukcesów.

  • Z takim warsztatem , zmysłem i pomysłowością to miejscu dla Ciebie!

  • W życiu bym nie powiedział, że to debiut! – to tylko niektóre ich reakcje.

Dzień Dobry TVN: gwiazdy programu. Zdjęcia

Dzisiejsze wydanie sztandarowego hitu TVN poprowadził Andrzej Sołtysik Anna Kalczyńska. Rozmawiali z całą plejadą sławnych gości. Fotoreporterom udało się sfotografować przed studiem następujące osoby: żużlowca Bartosza Zmarzlika, Alicja Wieniawa (siostra Julii Wieniawy), Cezarego Pazurę, Matyldę Damięcką, Michała Szczygła oraz Marka Tokarzewskiego i jego żonę. Ujęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Pazura świetnie wyglądał w jesiennej kurtce, jasnych spodniach i eleganckich butach. Dawno niewidziana Damięcka brylowała w kurtce, bluzie z kapturem, krótkiej spódniczce i niebieskiej bejsbolówce. Wieniawa zaprezentowała się w płaszczu, kolorowej spódnicy i zamszowych butach, a jej look uzupełniała torba. Szczygieł na tę okazję nałożył wzorzystą koszulę, białe spodnie i sneakersy w tym samym kolorze.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?


Cezary Pazura - gwiazdy DDTVN

Cezary Pazura - gwiazdy DDTVN

Matylda Damięcka - gwiazdy DDTVN

Matylda Damięcka - gwiazdy DDTVN

Alicja Wieniawa - gwiazdy DDTVN

Alicja Wieniawa - gwiazdy DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×