Zmiany w „DDTVN”: u boku Małgorzaty Rozenek zadebiutowała nowa gwiazda. Fani są pod wrażeniem: „Jak ryba w wodzie!”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Ale wieści! U boku Małgorzaty Rozenek w Dzień Dobry TVN zadebiutowała kolejna gwiazda. TVN pokazał ich pierwsze wspólne ujęcie. 

Małgorzata Rozenek zadebiutowała w Dzień Dobry TVN pod koniec sierpnia bieżącego roku. Było to dla niej spełnienie marzeń, albowiem od dawna myślała o tym, aby spróbować sił w roli prowadzącej śniadaniówki. Angaż influencerki do show negocjowało ścisłe kierownictwo stacji.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazał Pomponik.

U boku Gosi występuje Krzysztof Skórzyński. Duet świetnie się dogaduje, o czym dziennikarka opowiedziała w rozmowie z naszym portalem.

Ja niezwykle chylę czoła przed osobami, które zdecydowały o połączeniu nas. Świetne połączenie. Czuję niezwykłe wsparcie Krzysztofa, Krzysztof jest osobą, która bardzo dobrze rozumie specyfikę mediów, jest osobą, która ma ogromne doświadczenie i my się po prostu lubimy i szanujemy prywatnie za bardzo wiele rzeczy, nie tylko zawodowych. To daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa – pochwaliła się.

Małgorzata Rozenek w DDTVN. Nowa gwiazda u jej boku

Dziś u boku Gosi zadebiutowała w studiu nowa dziennikarka, Daria Pacańska. Jej starsi koledzy bardzo ją wspierali. Na oficjalnym profilu DDTVN na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie, na którym wszystkim dopisują humory.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na nową współpracowniczkę Rozenek i Skórzyńskiego.

  • W życiu bym nie powiedział, że to debiut!

  • Jak ryba w wodzie!

  • Super wyszło.

  • Świetnie się Ciebie oglądało. Życzę dalszych sukcesów.

  • Z takim warsztatem , zmysłem i pomysłowością to miejscu dla Ciebie!

  • Świetny odcinek i cudowny debiut.

  • Od zawsze wiedziałam, że będę Cię tu oglądać – to tylko niektóre ich komentarze.

A jak wam się podobał debiut Darii?


Daria Pacańska debiutuje w DDTVN

Daria Pacańska debiutuje w DDTVN

Daria Pacańska

Daria Pacańska

Daria Pacańska

Daria Pacańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×