Szukaj

Blanka Lipińska w nowej fryzurze wyskoczyła po papier toaletowy. Takiego koloru mercedesa nie ma żadna gwiazda

Blanka Lipińska wybrała się na zakupy. Jak się ubrała?

Blanka Lipińska wybrała się na zakupy. Jak się ubrała?

Blanka Lipińska niedawno ścięła włosy. Wybrała się na zakupy, w których trakcie przyłapali ją fotoreporterzy. Jak wygląda? Co kupiła? Mamy zdjęcia.

Blanka Lipińska przez kilka miesięcy spotykała się z Baronem. Chociaż początkowo utrzymywali swoją relację w tajemnicy, z czasem zaczęli publikować wspólne zdjęcia, a także wypowiadać się na swój temat. O tym, że się rozstali, pisarka poinformowała w oficjalnym oświadczeniu.

Lipińska udzieliła wywiadu magazynowi Party. Powiedziała, że chociaż zakończyła niedawno związek, nadal wierzy w miłość. Wzorem do naśladowania w tej kwestii są dla niej rodzice:

Oczywiście, że ciągle wierzę w miłość. Popatrz na moich rodziców — są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Bez niej życie nie ma żadnego sensu. Więc z optymizmem, ale bez naiwności, patrzę w przyszłość, bo wszystko jeszcze przede mną.

Blanka Lipińska w nowej fryzurze na zakupach

Blanka po rozstaniu z Baronem stara się nadal być aktywna w sieci. Codziennie nagrywa filmiki, w których życzy internautom miłego dnia i zdradza niektóre szczegóły z życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła pod okiem długo wyczekiwanego fryzjera:

Musicie zobaczyć, jak mam obcięte włosy. Słuchajcie, nie zobaczycie ani grama doczepów. To jest właśnie dobry włos i genialne cięcie, jakiego nie miałam nigdy w życiu. Sposób, w jaki Pascal obcina włosy to kompletna magia. Robi to tak powoli. Tnie włosy raz z jednej, raz z drugiej strony. Ja siedzę i się nie odzywam. Jestem zachwycona.

O tym, że Blanka Lipińska w nowej fryzurze wygląda fenomenalnie, nie można mieć wątpliwości, patrząc na zdjęcia, które zrobili jej paparazzi. Pisarka została przyłapana przez nich, gdy wychodziła ze sklepu z dużym opakowaniem papieru toaletowego. Wysiadła z różowego mercedesa i udała się na zakipy. Wyglądało to na szybką wizytę za produktem pierwszej potrzeby.

Postawiła na wygodną stylizację, ubierając się w bluzę z kapturem, kurtkę i spodnie z dżinsu. Włożyła buty z kożuszkiem i jasną czapkę. Sięgnęła też po duże, przeciwsłoneczne okulary, maskę ochronną oraz jasną torebkę. Włosy Blanki z daleka przyciągały uwagę. Podoba się Wam w takim wydaniu?

Zdjęcia w galerii.


Blanka Lipińska przyjechała na zakupy

Blanka Lipińska przyjechała na zakupy

Blanka Lipińska przyjechała na zakupy

Blanka Lipińska przyjechała na zakupy

Blanka Lipińska na zakupach

Blanka Lipińska na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×