Szukaj

Blanka Lipińska maksymalnie zaszalała u fryzjera. Dopiero teraz Baron zobaczy, jak wiele stracił

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska zdecydowała się na wielką zmianę. Gwiazda na swoim Instagramie zrelacjonowała wizytę u fryzjera. Postawiła na nowy kolor i ostre cięcie. Jak wygląda po metamorfozie?

Blanka Lipińska ogromną sławę zyskała dzięki swojej książce 365 dni. Autorka bestselleru szturmem wdarła się na salony, a kolorowa prasa zaczęła się interesować jej życiem prywatnym. Wszystko jeszcze bardziej zelektryzował fakt, że pisarka związała się z gitarzystą zespołu Afromental. Na samym początku zakochani starali się ukrywać swój związek i nie chcieli, aby ich uczucie trafiło do mediów. Przestali ukrywać się, dopiero gdy zdjęcia zrobili im paparazzi.

Blanka i Baron chętnie wpuścili internautów do swojego życia. Wydawało się, że ta relacja jest bardzo poważna, a sam muzyk w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że myśli nawet o dzieciach.

Oczywiście, że z każdym dniem chłopak staje się w pewnym momencie mężczyzną i dojrzewa do tego, żeby iść w ślady chociażby swojego rodzica. Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość, a w końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać.

Niestety, ale krótko po tych słowach w prasie pojawiło się oficjalne oświadczenie Blanki.  Zdecydowała ona zakończyć swój związek z artystą.

Blanka Lipińska przefarbowała i ścięła włosy

Pisarka po rozstaniu udała się na wakacje do Egiptu. Podczas wyjazdu towarzyszyli jej przyjaciele, którzy cały czas podtrzymywali ją na duchu. To właśnie tam Blanka oddała się także swojej ukochanej pasji, jaką jest kitesurfing. Teraz gwiazda wróciła już do Polski i nadal stara się być w kontakcie ze swoimi fanami.

Widać, że postanowiła rozpocząć nowe życie, ponieważ przeszła sporą metamorfozę. Gwiazda właśnie pochwaliła się w social mediach nową fryzurą. Twórcą całego zamieszania jest fryzjer – Pascal, który przyjechał prosto z Belgii, by odmienić Blankę.

Pisarka nie kryła swojego wielkiego podekscytowania z faktu wizyty u tego właśnie mistrza nożyczek.

Musicie zobaczyć, jak mam obcięte włosy. Słuchajcie, nie zobaczycie ani grama doczepów. To jest właśnie dobry włos i genialne cięcie, jakiego nie miałam nigdy w życiu. Sposób, w jaki Pascal obcina włosy to kompletna magia. Robi to tak powoli. Tnie włosy raz z jednej, raz z drugiej strony. Ja siedzę i się nie odzywam. Jestem zachwycona.

Gwiazda zdecydowała się także odświeżyć kolor. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda fenomenalnie. Zdjęcia odmienionej gwiazdy znajdziecie w naszej galerii.


Blanka Lipińska zmienieła fryzuręBlanka Lipińska zmienieła fryzurę4
Blanka Lipińska zmienieła fryzurę2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×