Jastrząb SerialeOrlando Bloom znów w świecie fantasy! Przystojniak zagra w "Carnval Row". O czym jest ten serial?

Orlando Bloom znów w świecie fantasy! Przystojniak zagra w "Carnval Row". O czym jest ten serial?

Orlando Bloom znów w świecie fantasy! Przystojniak zagra w "Carnval Row". O czym jest ten serial?
Orlando Bloom znów w świecie fantasy! Przystojniak zagra w "Carnval Row". O czym jest ten serial?
Justyna Mazur

30.07.2019 23:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serial Carnival Row będzie można zobaczyć już na Amazon Prime Video już 30 sierpnia. Produkcja liczy sobie na razie osiem odcinków. Akcja fantasy i jednocześnie kryminału rozgrywa wiktoriańskim mieście, do którego migrują stwory rodem z mitów, uciekając z ogarniętej wojną ojczyzny. Pomiędzy nimi a zwyczajnymi mieszkańcami coraz częściej dochodzi do spięć i do zbrodni. A nawet ich całej serii.

Sprawę będzie badał inspektor lokalnej policji Rycroft Philostrate (Orlando Bloom). W pewnym momencie na jego drodze stanie była kochanka, Vignette Stonemoss (Cara Delevingne), przedstawicielka potworów-uchodźców, ktoś w rodzaju dość wyrośniętego Dzwoneczka z Piotrusia pana. Vignette oczywiście zakocha się ponownie w Rycrofcie, ale będzie musiała zmagać się uprzedzeniami mieszkańców, ale także z sekretami przeszłości,

Ten serial jest bardzo ambitny i dopiero gdy byliśmy na planie i kręciliśmy te wszystkie niesamowite sceny tworząc naszych bohaterów, okazało się, że pojawiły się pewne luki do wypełnienia. Mamy wielkie szczęście, że Amazon wierzy w ten serial i na każdym etapie stoi za nim murem - mówił o serialu sam Orlando.

W Carnival Row nie brak świetnych aktorów znanych z innych dobrych seriali. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Waja Alego ( Demony Da Vinci) który zagra konstabla Berwicka, Leanne Best (Czarne lustro), Maeve Dermody (The Frankenstein Chronicles) czy Jareda Harrisa, nominowanego w tym roku do Złotych Globów za rolę w serialu Czarnobyl.

Już wiadomo, że drugi sezon Carnival Row na pewno powstanie. Trailer pierwszego zapowiada się interesująco – jak skrzyżowanie Domu grozy z serialem Tabu. A nowe, seksowne wcielenie Orlando Blooma na pewno spodoba się jego fanom!

Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także