Xavier Wiśniewski na zdjęciach z ukochaną. Pokazał, jak namiętnie całuje siostrę Fabijańskiego. Aż iskrzy!

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski pokazał na Instagramie zdjęcie z ukochaną. Tak romantycznymi kadrami jeszcze się nie dzielił. Aż iskrzy!

Xavier Wiśniewski jest synem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. W tym roku skończy 20 lat. Jest najstarszym z pięciorga dzieci muzyka. Chłopak posiada trzy siostry Fabienne, Etiennette, Vivienne oraz brata Falco. Ze wszystkimi ma świetny kontakt. Nastolatek poszedł w ślady swoich rodziców. Odziedziczył talent wokalny po tacie oraz zamiłowanie do tańca po mamie. Kolejnymi jego pasjami jest sport i dziennikarstwo. Ma już na swoim koncie pracę dla jednego z pism o piłce nożnej.

Jakiś czas temu usamodzielnił się i wyprowadził z rodzinnego domu.

Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu i studia i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku – mówił w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

W tym samym wywiadzie 20-latek zdradził, że jest w szczęśliwym związku.

Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że serce Xaviera skradła Weronika Fabijańska. Wiśniewski właśnie podzielił się romantycznym zdjęciem z ukochaną.

Xavier Wiśniewski na zdjęciu z ukochaną

Xavier Wiśniewski jest zakochany. Niedawno media donosiły, że jego serce skradła Weronika, z którą pojawił się m.in. na Wigilii w domu swojego ojca. To siostra Sebastiana Fabijańskiego, który bardzo kibicuje jej i synowi Michała Wiśniewskiego, bo uważa, że są świetną parą.

Uczucie młodych kwitnie, a Xavier podzielił się w sieci zdjęciem z ukochaną. Tak romantyczne kadry to rzadkość na profilu młodego mężczyzny. Widać, że Wiśniewski i Weronika świetnie się dogadują i bardzo dobrze im w swoim towarzystwie.

Kim jest Weronika Fabijańska?

Weronika Fabijańska jest instruktorką tańca. Swoją karierę rozpoczęła od grupy tanecznej KLLBO, z którą występowała na wielu krajowych oraz międzynarodowych imprezach i zawodach tanecznych. Szkoliła się m.in. w Rzymie, Londynie oraz Los Angeles. Obecnie mieszka w Warszawie. To właśnie w stolicy poznała Xaviera Wiśniewskiego.


Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×