Xavier Wiśniewski ma prześliczną dziewczynę. To siostra Sebastiana Fabijańskiego. Pokazał ich wspólne, romantyczne zdjęcie

Xavier Wiśniewski i Sebastiaj Fabijański

Xavier Wiśniewski i Sebastiaj Fabijański

Xavier Wiśniewski od pół roku jest w szczęśliwym związku. Wcześniej tożsamość jego partnerki nie była znana. Teraz okazało się, że jest to siostra znanego aktora – Sebastiana Fabijańskiego.

Xavier Wiśniewski jest synem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. W tym roku skończy 20 lat. Jest najstarszym z pięciorga dzieci muzyka. Niemal od pierwszych chwil życia pojawia się w blasku fleszy. Już jako noworodek zaliczył okładkę Vivy!. Jego tata od zawsze uwielbiał występować przed kamerami i chętnie chwalił się tym, jak wygląda jego życie prywatne.

Chłopak posiada liczne rodzeństwo – siostry Fabienne, Etiennette, Vivienne oraz brata Falco. Ze wszystkimi z nich ma świetny kontakt. Xavier poszedł w ślady swoich rodziców. Odziedziczył talent wokalny po tacie oraz zamiłowanie do tańca po mamie. Dodatkowo uwielbia sport i dziennikarstwo. Ma już na swoim koncie pracę dla jednego z pism o piłce nożnej.

Jakiś czas temu postanowił się usamodzielnić i podjął decyzję o wyprowadzce z rodzinnego domu. To jednak niejedyne zmiany, jakie nastąpiły w jego życiu:

Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu i studia i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku – wyznał w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Xavier Wiśniewski ma dziewczynę

W tym samym wywiadzie 20-latek zdradził, że jest w szczęśliwym związku. Jaka jest jego dziewczyna?

Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło.

Xavier długo nie zdradzał tożsamości swojej partnerki. W grudniu postanowił jednak opublikować zdjęcie z ukochaną, na które już wtedy zwróciliśmy uwagę. Głośno zastanawialiśmy się, kogo 19-latek tak mocno tuli przy stole. Dziś wszystko stało się jasne.

Portal Pudelek ustalił, że jest to siostra aktora – Sebastiana Fabijańskiego, Weronika.

Weronika Fabijańska. Kim jest?

Weronika Fabijańska to instruktorka tańca. Swoją karierę rozpoczęła od dostania się do grupy tanecznej KLLBO wraz z którą występowała na wielu krajowych oraz międzynarodowych imprezach i zawodach tanecznych. Szkoliła się m.in. w Rzymie, Londynie oraz Los Angeles. Czerpiąc z tych miejsc dużą dawkę wiedzy i inspiracji wróciła do kraju.
Tancerka mieszka obecnie w Warszawie. Pracowała także jako tancerka na trasie koncertowej Sylwii Lipki.


Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Weronika Fabijańska

Weronika Fabijańska

Komentarze

 • Gość Bożka pisze:

  Żadne dziecko nie powinno odpowiada za przeszłość rodziców Dobrze że obrales swoją drogę życiową Życzę powodzenia i szczęścia Wam obojgu

 • GośćMaria pisze:

  Mądre dojrzałe podejście do życia.Oboje są młodzi piękni. Niech im się darzy .Dużo zdrowia życzę.Soelnienua marzeń.

 • Gość pisze:

  Niech zyja sobie ze soba i niech beda ze soba szczesliwi nawet do konca zycia bo kobiete ma sliczna i gratuluje mu jej zycze wam duzo zdrowia szczescia pomyslnosci oraz spelnienia wszystkich marzen mlodzi 🙂

 • Jolka sexi pisze:

  On do noszenia torby z pizza się nadaje!!!!!!

  • KT pisze:

   Jolu a Ty do czego się nadajesz? Co robisz takiego w życiu?

  • Kobieta XXI pisze:

   Ale jesteś pusta. I taka sexi że ho ho. Na sto%. Wszyscy znanych takich jak tych skrzywdzonych przez los i niszczących poczucie wartości u ludzi którzy tą wartość posiadają. A wszystko to w ukryciu. Dla ciebie piękność to pewnie kilo tapety konturowanie,sztuczne rzęsy, usta cycki włosy, paznokcie i co wy tam sobie jeszcze robicie!!!. Heee no Jola Rutowicz-sexi co nie?

 • Jolka sexi pisze:

  DwA brzydale. Ten ci pisał ten artykuł to głupszy od Wiśniewskiego i jego rodziny

 • Kit pisze:

  Piękna jak kwiat róży po burzy🤣🤣🤣

 • Lili pisze:

  Jaki tatuś 5aki synalek , hahaha

  • Gość pisze:

   A jaki jest tatuś ?

  • Gośćkot pisze:

   Oj Lili zawiść Cię komsumuje …co chcesz od rodziny Wiśniewskiego kurcze pozazdrościć…A nie obrażać ich a w domach „nirmalnych” istnieje nienawiść i dzieci są bite …to Ci się podoba ?????

 • Gośćestexkis pisze:

  To myşle jest żenada jego cyrk to mnie nir innyersuje..5 žon dzeci hare….czerwony zrobił…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×