Sebastian Fabijański rozgadał się o związku swojej siostry i Xaviera Wiśniewskiego. Syn Mandaryny zrobił na nim niezapomniane wrażenie [WIDEO]

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabjański o związku swojej siostry Weroniki z Xavierem Wiśniewskim. Zdradził, jakie wrażenie zrobił na nim syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Zobacz, co powiedział przed kamerą Jastrząb Post.

Sebastian Fabijański to człowiek wielu talentów. Gra w filmach, rapuje, komponuje piosenki, maluje, a teraz zabiera się za reżyserię. Aktor tak bardzo zainteresował się poruszającą historią Leny Katlik z książki Eldorado, że zdecydował się ją zekranizować.

Obecnie trwają prace nad scenariuszem, który będzie inspirowany losami bohaterki powieści opartej w 90% na faktach. Opowiada ona o matce, która jest gotowa do największych poświęceń dla własnego syna, marzącego o karierze piłkarza. Nie spodziewa się jednak, że trafi na trenerów, którzy będą składać jej niemoralne oferty, a nawet wykorzystają ją finansowo w zamian za wylansowanie dziecka.

Pracę nad swoim debiutem Sebastian uskutecznia w domowym studiu. To ponad 100-metrowe pomieszczenie, w którym artysta pracuje późną nocą. To właśnie wtedy ma przypływ kreatywności, co przejawia się w jego dotychczasowej twórczości – muzyce i obrazach.

Sebastian Fabijański o związku jego siostry Weroniki z Xavierem Wiśniewskim

O wyjątkowym wnętrzu opowiedział reporterce Jastrząb Post, która gościła na premierze książki Eldorado:

To jest taka moja jaskinia. Śmieję się, że tam jest ciemno jak u Batmana i jestem trochę takim nietoperzem. Ostatnio bardzo często siedzę po nocach, bo wtedy mam głównie czas kiedy Julka śpi z małym, a ja mogę z luźną głową zacząć myśleć nad tym, co faktycznie trzeba robić. Nad tekstami czy scenariuszem. Czy całą ilością rzeczy o które w ciągu dnia bardzo trudno jest zadbać. Ja zawsze tego potrzebowałem i zawsze byłem takim człowiekiem, który odpoczywał w samotności.

Pozostając w temacie działalności zawodowej, zapytaliśmy Sebastiana o jego relacje z Xavierem Wiśniewskim. Nie bez powodu. Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego nie tylko rapuje, ale przede wszystkim prywatnie związany jest z siostrą Fabijańskiego. Niedawno media donosiły, że jego serce skradła Weronika, z którą pojawił się m.in. na Wigilii w domu jego ojca.

Być może się coś takiego wydarzy, że nagramy coś wspólnie z Xavierem. On robi fajne rzeczy z tego, co słyszałem. Kibicuje im, bo to fajny chłopak. Mam nadzieję, że moja siostra też się z nim fajnie dogada i będą żyli długo i szczęśliwie.

Xavier wywarł na Sebastianie niezapomniane wrażenie. Partner Maffashion jest pod wielkim wrażeniem dojrzałości, jaką przejawia 19-latek. Jak zareagował na wieść, że być może kiedyś zostaną rodziną?

Można z nim pogadać, co nie jest częste, żeby pogadać z kimś w jego wieku. Więc myślę, że chciałbym, aby u nich działo się wszystko ok. Jak się dowiedziałem, że to Xavier Wiśniewski, to pomyślałem sobie, żeby znowu nie zaczęli pisać jakichś bzdur, że wszystko musi się kręcić w tym celebryckim kotle, że to moja siostra i to dlatego, że on ma znanego ojca. Oni tańczą oboje, to są ludzie, którzy tam się poznali. Nie na żadnych śmierdzących eventach show-biznesowych. To, że on jest Wiśniewski, ma ojca, który jest znaną personą, to naprawdę jest drugorzędne. Najważniejsze, że oni jako ludzie się ze sobą dobrze czują. Nieważne kto jest dla kogo kim, ważne, żeby się wszyscy ze sobą dobrze czuli.

Sebastian skomentował też obecną sytuację w naszym kraju. Konkluzja jest gorzka.

Nie jestem patriotą, jak widzę, co się dzieje. Mam wrażenie, że to wszystko jest przeciwieństwem patriotyzmu. To, co robimy i jak się traktujemy nawzajem. Patriota powinien kochać bliźnich i miejsce, gdzie jest. A teraz mam wrażenie, że dzieje się wszystko to, żeby w ogóle temu zaprzeczyć. I chyba słabo.

Podzielacie zdanie Sebastiana?


Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska

Weronika Fabijańska

Weronika Fabijańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×