Niezręczna wpadka w „Pytaniu na śniadanie” podczas informacji o śmierci Aarona Cartera. To nie powinno się wydarzyć

Wpadka Marty Surnik w PnŚ

Wpadka Marty Surnik w PnŚ

Wpadka w Pytaniu na Śniadanie. Marta Surnik, opowiadając o śmierci Aarona Cartera, przywołała jego słynnego brata i pomyliła boysbandy. Co powiedziała?

Pytanie na śniadanie od 2002 roku jest nadawane na antenie TVP. Format cieszy się ogromną popularnością, a prowadzący szybko zyskali sympatię Polaków i status gwiazd. W formacie występuje kilka par gospodarzy, wśród nich są: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, a także Tomasz Kammel i Izabela Krzan.

Wiadomo, że Pytanie na śniadanie nadawane jest na żywo, dlatego w programie nietrudno o wpadki. Tym razem pomyłka zdarzyła się goszczącej w śniadaniówce Marcie Surnik. Co powiedziała?

Wpadka w Pytaniu na śniadanie. Co powiedziała Marta Surnik, informując o śmierci Aarona Cartera?

W sobotę 5 listopada zagraniczne media zelektryzowały wieści o tragicznej śmierci Aarona Cartera. Młodszym brat Nicka Cartera z Backstreet Boyssam również był gwiazdą muzyki pop w latach 90. 34-latek zmagał się z chorobami psychicznymi i uzależnieniami. 10 miesięcy temu został ojcem i chciał ponownie zawalczyć o życie, ale się mu to nie udało. Został znaleziony martwy w wannie w swoim mieszkaniu w Kalifornii.

W niedzielę o przykrych doniesieniach mówiono także w Pytaniu na Śniadanie. Niestety nie obyło się jednak bez wpadki. Marta Surnik, kiedy wspominała Aarona Cartera, przywołała sylwetkę brata wokalisty Nicka Cartera z Backstreet Boys. Prezenterka jednak się pomyliła i powiedziała o innym, popularnym boysbandzie lat 90. N Sync.

Dziś rano dowiedziałam się, że Aaron Carter nie żyje. Muzyk, młodszy brat Nicka Cartera z zespołu N Sync, który był bardzo znany w latach 90. Jako chłopiec zdobywał listy przebojów – można powiedzieć, że to był taki Justin Bieber tamtych czasów – mówiła.

Fragment śniadaniówki trafił na TikToka.

@monikawawa77

AaronCarter#backstreetboys #smutek #pytanienasniadanie

♬ dźwięk oryginalny – monikawawa77

Internauci nie szczędzą krytyki za tę pomyłkę:

  • ufff, dobrze że nie z naszego JUST 5.
  • Jaka stacja, takie informacje.
  • boszzze N Sync dobrze że nie czerwone gitary.
  • Boże co za niewiedza jaka stacja taka informacja.
  • Jak już to Nick Carter z Backstreet Boys. TVP nawet kit wciska w takich przypadkach – piszą.

Niektórzy z internautów tłumaczą wpadkę tym, że Marta Surnik być może jeszcze była zaspana. A wy co sadzicie o tego typu pomyłkach?


Marta Surnik w Pytaniu na śniadanie

Marta Surnik w Pytaniu na śniadanie

Marta Surnik w Pytaniu na śniadanie

Marta Surnik w Pytaniu na śniadanie

Aaron Carter nie żyje

Aaron Carter nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×