Wielka wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Pies załatwił swoją potrzebę na stoliku w studiu. Ohme zachowała zimną krew, a Chajzer?

Wpadka w Dzień Dobry TVN

Wpadka w Dzień Dobry TVN

W czwartkowym odcinku Dzień Dobry TVN pojawił się behawiorysta z dwoma psami. Nieoczekiwanie doszło do bardzo zabawnej wpadki. Jak zareagowali prowadzący?

Dzień Dobry TVN niezmiennie od lat przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów, którzy każdego ranka chętnie zasiadają przed odbiornikami i rozpoczynają dzień z prowadzącymi. Cały czas nie brakuje bowiem interesujących tematów, które są poruszane na antenie. W minionym odcinku programu doszło do zabawnej wpadki, którą oczywiście uchwyciły kamery. Zareagowali zarówno prowadzący, jak i ich gość.

Do studia zaproszony został behawiorysta, któremu towarzyszyły dwa pieski. Ich reakcji na pobyt w studiu nie dało się przewidzieć, a w trakcie rozmowy doszło do nieoczekiwanej sytuacji.

Wpadka w Dzień Dobry TVN. Pies zsikał się w programie

Dzień Dobry TVN to program, który jest emitowany na żywo. Prowadzący muszą wykazać się zatem wielkim profesjonalizmem i umieć wybrnąć z wielu trudnych sytuacji. Zdarza się bowiem, że w najmniej odpowiednim momencie mają miejsce najbardziej nieoczekiwane zdarzenia, czy wypowiedzi. Wtedy muszą zachować tak zwaną zimną krew i zareagować stosownie do sytuacji.

Na ekranie nie brakuje też różnych wypadków, czy potknięć słownych samych prowadzących. Zazwyczaj własne pomyłki obracają oni w żart, który po czasie jest zaledwie zabawną anegdotą. W czwartkowym odcinku śniadaniówki doszło jednak do wpadki, której autorem był zaproszony do studia psiak. Kundelek Bodzio pojawił się tam z behawiorystą, jako model, który prezentował najbezpieczniejsze dla czworonogów smycze i szelki.

Nieoczekiwanie psiak postanowił załatwić swoje potrzeby na stolik znajdujący się przy kanapie. Behawiorysta rzucił zawstydzone „nie, nie, nie” przyciągając do siebie psa. Filip Chajzer jedynie zanosił się głośnym śmiechem, a Małgorzata Ohme próbowała ratować sytuację.

Tutaj nie znaczymy terenu – powiedziała prowadząca.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z całego zajścia.

@prada_pies

Taka sytuacja @ddtvn #foryou #dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny – Prada 🐶🐶

Przypomnijmy, że podobna sytuacja wydarzyła się także w Pytaniu na śniadanie. Program prowadziła wtedy Kasia Cichopek, która postanowiła wziąć na rękę słodkiego szczeniaczka, który zasikał jej sweterek. Pisaliśmy o tym tutaj.


Dzień Dobry TVN - wpadka pies sika na stolik

Dzień Dobry TVN - wpadka pies sika na stolik

Dzień Dobry TVN - wpadka pies sika na stolik

Dzień Dobry TVN - wpadka pies sika na stolik

Dzień Dobry TVN - wpadka pies sika na stolik

Dzień Dobry TVN - wpadka pies sika na stolik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×