„Pokazywanie d…” w „DDTVN”. Wstydliwa wpadka w śniadaniówce. Nie dało się tego wyciąć – wszystko poszło na żywo [WIDEO]

Wpadka w DDTVN

Wpadka w DDTVN

Dzień Dobry TVN, to program nadawany na żywo. Trudno zatem uniknąć wpadki. W dzisiejszym wydaniu widzowie usłyszeli niecenzuralne słowa. To nie powinno się wydarzyć. 

Dzień Dobry TVN to program, który zaczął nadawanie w kwietniu 2015 roku. Od tamtej pory bezustannie pojawia się na ekranie. W śniadaniówce przez kilkanaście lat nie zabrakło bowiem ciekawych tematów, które są omawiane każdego ranka. Gospodarzami formatu jest kilka par prowadzących. Codziennie rano wita widzów inny duet dziennikarzy. Jeszcze do niedawna w porannym paśmie można było zobaczyć Kingę Rusin i Magdalenę Mołek. Obydwie jednak po kilkunastu latach pracy postanowiły pożegnać się ze stacją i zajęły własnymi projektami.

Obecnie program prowadzą: Marcin Prokop w duecie z Dorotą Wellman, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, a także jedyny kobiecy duet, czyli Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, które dołączyły do wszystkich jesienią zeszłego roku i natychmiast zyskały sympatię widzów.

Pokazywanie d… w Dzień Dobry TVN. Wpadka w programie na żywo

Od samego początku program prowadzony jest na żywo. Prezenterzy i ich goście muszą wykazać się zatem największą koncentracją, by uniknąć wpadki. Takie jak wiemy, czasami się zdarzają i już nie raz widzowie byli ich świadkami. Tak jak wtedy, gdy Ewa Drzyzga powiedziała na antenie:

Jesteśmy szczęśliwe, że chcecie spędzać to popołudnie z nami.

Agnieszka Woźniak-Starak szybko wybrnęła z tej sytuacji i poprawiła koleżankę. Nie można się dziwić Ewie, ponieważ przez kilkanaście lat prowadziła ona talk-show Rozmowy w Toku, który był emitowany w godzinach popołudniowych. Teraz jednak doszło do znacznie większej wpadki, a widzowie usłyszeli na antenie słowa, których zdecydowanie się nie spodziewali.

Po reklamach na ekranie miał pojawić się kolejny materiał, ale obsługa zapomniała o wyłączeniu mikrofonów prowadzących. Dzisiaj w śniadaniówce mogliśmy zobaczyć Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak. W kolejnym wejściu na antenę widzowie usłyszeli, jak nakładają się dwa głosy, jeden z nich mówił:

Pokazywanie du*y.

Wszystko oczywiście słychać było na antenie. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo kłopotliwa wpadka realizatorów programu. Internauci są niemal pewni, że jest to głos Agnieszki Woźniak-Starak. Jest on dosyć charakterystyczny, co napisali w komentarzach pod filmikiem. Widzowie zasiadającymi przed telewizorami zapewne byli w szoku. Całe zajście słychać na poniższym nagraniu.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×