Mokra wpadka w „Pytaniu na śniadanie”. Kasia Cichopek była w centrum uwagi. Ups…

Kasia Cichopek wpadka w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek wpadka w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek zaliczyła swoją pierwszą wpadkę w Pytaniu na śniadanie. Nie miała jednak wpływu na to, co zrobią zaproszeni goście. Tego na pewno nie było w scenariuszu.

Program Pytanie na śniadanie już na stałe wpisał się do ramówki telewizyjnej Dwójki. Wielu widzów nie wyobraża sobie swojego dnia bez ciepłej kawy i porannej dawki informacji prosto od prezenterów śniadaniówki. Na kanapach w studiu TVP2 pojawiają się znani goście oraz eksperci z najróżniejszych dziedzin.

Poranny program przeszedł ostatnio wiele zmian kadrowych. Na jakiś czas pożegnała się z nim Marcelina Zawadzka, która ze względu na problemy osobiste, czyli uwikłanie w aferę podatkową, musiała zrobić sobie przymusowy urlop. Gwiazda przez kilka kolejnych tygodni nie pojawiała się na antenie. W końcu Tomasz Wolny, z którym prowadziła śniadaniówkę, poinformował, że jego partnerka musi uporządkować swoje sprawy osobiste. Na jej miejscu pojawiła się nowa prowadząca – Małgorzata Opczowska. We wrześniu do obsady dołączyła też nowa para prowadzących Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Kasia Cichopek: wpadka w Pytaniu na śniadanie

Pytanie na śniadanie to program, który jest nadawany na żywo. Prowadzący muszą być zatem perfekcyjnie przygotowani i wykazać się niebywałym profesjonalizmem. Jednak jak wiadomo, niektórych sytuacji nie da się przewidzieć, a idąc na żywioł, wpadki są nieuniknione.

Podczas ostatniego odcinka Kasia Cichopek zaliczyła małą wpadkę. W studiu często goszczą żywe zwierzęta. Tym razem w programie pojawiło się kilka uroczych szczeniaków. Aktorka podczas pasma czerwony dywan, które prowadzi Anna Lewandowska, wzięła jednego z piesków na ręce. Niestety niespokojny maluch… nasiusiał na jej sweter.

Gwiazda profesjonalnie wybrnęła z całej sytuacji, obracając ją w żart.

Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko – powiedziała Kasia.

Po zakończeniu rozmowy z gośćmi prowadząca mogła przebrać się w suche ubranie. Naszym zdaniem Cichopek zawodowo poradziła sobie z niestandardową sytuacją.

Przyznajcie, że programy na żywo, to jednak najciekawszy element telewizji. Zawsze potrafią zaskoczyć widza.


Kasia Cichopek – wpadka z psem

Kasia Cichopek – wpadka z psem

Kasia Cichopek wpadka w PNŚ

Kasia Cichopek wpadka w PNŚ

Kasia Cichopek wpadka w PNŚ

Kasia Cichopek wpadka w PNŚ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×