Szukaj

Victoria Beckham zachwyca się parodią swojej reklamy w wykonaniu Polaka! Tego samego, na którego obraził się Kuba Wojewódzki

Vctoria Beckham parodia reklamy

The Bartek USA zachwycił Victorię Beckham

Kiedy Victoria Beckham wypuściła swoją pierwszą w historii kampanię, z pewnością nie spodziewała się takiej odpowiedzi. Niemal natychmiast po opublikowaniu zdjęć gwiazdy z wielką torbą w roli głównej, których autorem jest Niemiec Juergen Teller, na Instagramie zaroiło się od parodii stworzonych przez fanów z całego świata. Jedną z najciekawszych pokazał Polak, którego obserwuje prawie 100 tysięcy internautów.

Kampanią Victorii Beckham zainspirował się polski Youtuber parodiujący gwiazdy – The Bartek USA, który w odpowiedzi wymyślił własną wersję głośnej reklamę. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie mężczyzna wyłania się z plastikowej siatki reklamującej m.in. polskie sieciówki. W rękach trzyma tanią polską wódkę i reklamówkę z Biedronki, z kolei zamiast białych szpilek na jego nogach błyszczą… płetwy.

View this post on Instagram

celebrity me????

A post shared by Bartek "Usa" Karpowski (@thebartekusa) on

Okazuje się, że chociaż mężczyzna jakiś czas temu nie zdobył sympatii Kuby Wojewódzkiego i, jak sam twierdzi, został przez niego zablokowany w social mediach, swoją propozycją zaciekawił Victorię. Do tego stopnia, że zdjęcie młodego Polaka pojawiło się na Instagramie projektantki:

Kto nosi ją najlepiej? – zapytała Beckham, publikując zdjęcie kreatywnego internauty znad Wisły.

Bartek Karpowski na wyróżnienie przez Posh Spice zareagował w swoim stylu. Umieścił odpowiedź, w której zaprasza państwa Beckhamów do siebie:

Victoria Beckham zapraszam Panią do siebie. Może być z noclegiem. Mam wolne łóżko piętrowe więc zmieścicie się z Panem Davidem Beckamem – zaapelował The Bartek USA.

A Wam jak podoba się jego interpretacja? Przebiła oryginał?

Wszyscy zbierają szczęki z podłogi! Rozkraczona Victoria Beckham w kampanii z okazji 10-lecia swojej marki

Ta okładka „Vogue’a” to mistrzostwo świata! Victoria Beckham i David w romantycznym uniesieniu, a w tle… Genialne ujęcie!

Victoria Beckham po 22 latach wbiła się w swój mega seksowny legendarny kostium. Jako Posh Spice zrobiła w nim furorę


Podoba Ci się kreacja projektu Victorii Beckham?

×