Szukaj

Ula Chincz pokazała twarz męża. Długo ukrywała go przed światem. Para świętuje 14-lecie ślubu

Ula Chincz odsłoniła twarz męża. Dopiero po 14 latach zdecydowała się upublicznić jego wizerunek. Debiuta Sławomira został bardzo ciepło przyjęty przez internautów obserwujących profil gwiazdy.
Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, ale są momenty, które trudno jej przemilczeć. Dziś para świętuje 14-lecie związku. Z tej okazji gwiazda TVN Style podzieliła się szczęściem ze swoimi fanami i zaszalała jak nigdy.

42-letnia dziennikarka debiutowała w 2012 roku w TVP, gdzie wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła Pytanie na śniadanie. Dwa lata później została gwiazdą Dzień Dobry TVN. Po głośnym transferze zaczęła wzbudzać coraz większe zainteresowanie wśród widzów i producentów. W ubiegłym roku dostała własny program Dom Marzeń, w którym oprowadza publiczność po domach gwiazd.

Kim jest mąż Uli Chincz?

Do dziś trudno było znaleźć w sieci wspólne zdjęcia Uli Chincz i jej męża. Niewiele też wiemy o ukochanym dziennikarki. Z jej opowieści wiadomo, że Sławomir pracuje w branży technologicznej.

Mąż ma „normalną” pracę w branży nowoczesnych technologii. Ma ścisły umysł, ale bardzo twórczy zawód – wyjaśniła w jednym z wywiadów.

Sławomir świadomie nie wychodzi  z cienia żony. Nie chce brylować w show-biznesie. Woli realizować się zawodowo w swojej branży. Para ma 11-letniego syna, Ryszarda.

Córka słynnego dziennikarza Andrzeja Turskiego może liczyć na wsparcie najbliższych.

Mam świętego męża. Wspiera mnie intensywnie i rozumie, że często jestem poza domem. (…) Staram się mieć tydzień wolnego raz na trzy miesiące. Zabieram wtedy rodzinę, wyjeżdżam, bo gdzieś muszę przecież naładować baterie… – mówiła w wywiadzie dla „Gali”.

Ula Chincz: rocznica ślubu

20 maja Ula Chincz obchodzi 14 rocznicę związku. Z tej okazji pokazała ich wspólne zdjęcie. To pierwsza oficjalna fotografia pary. Dotychczas gwiazda prezentowała jedynie co najwyżej dłonie Sławomira.

14 lat temu wyszłam za mąż za tego faceta i to była NAJLEPSZA decyzja w moim życiu! Dzisiaj życzyłabym sobie tylko, żeby nasze wspólne, kolejne lata były tak samo udane jak pierwsza czternastka. – napisała dziennikarka na Instagramie.

W komentarzach gratulacjom i życzeniom nie było końca.

  • Wszystkiego najlepszego i 101 jeszcze takich lat
  • Dużo miłości, zrozumienia i wzajemnego szacunku na kolejne wspólnie lata ♥️ Dobry mąż to prawdziwy dar
  • Wszystkiego dobrego na następne lata! – pisali internauci.

Ula i Sławomir tworzą bardzo zgrany duet. Życzymy kolejnych wspólnych rocznic.


Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chińcz z mężem

Ula Chińcz z mężem

Ula Chincz i Sławomir Chincz

Ula Chincz i Sławomir Chincz

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×