Szukaj

Ula Chincz pokazała twarz męża. Długo ukrywała go przed światem. Para świętuje 14-lecie ślubu

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz odsłoniła twarz męża. Dopiero po 14 latach zdecydowała się upublicznić jego wizerunek. Debiuta Sławomira został bardzo ciepło przyjęty przez internautów obserwujących profil gwiazdy.

Ula Chincz nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, ale są momenty, które trudno jej przemilczeć. Dziś para świętuje 14-lecie związku. Z tej okazji gwiazda TVN Style podzieliła się szczęściem ze swoimi fanami i zaszalała jak nigdy.

42-letnia dziennikarka debiutowała w 2012 roku w TVP, gdzie wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła Pytanie na śniadanie. Dwa lata później została gwiazdą Dzień Dobry TVN. Po głośnym transferze zaczęła wzbudzać coraz większe zainteresowanie wśród widzów i producentów. W ubiegłym roku dostała własny program Dom Marzeń, w którym oprowadza publiczność po domach gwiazd.

Kim jest mąż Uli Chincz?

Do dziś trudno było znaleźć w sieci wspólne zdjęcia Uli Chincz i jej męża. Niewiele też wiemy o ukochanym dziennikarki. Z jej opowieści wiadomo, że Sławomir pracuje w branży technologicznej.

Mąż ma „normalną” pracę w branży nowoczesnych technologii. Ma ścisły umysł, ale bardzo twórczy zawód – wyjaśniła w jednym z wywiadów.

Sławomir świadomie nie wychodzi  z cienia żony. Nie chce brylować w show-biznesie. Woli realizować się zawodowo w swojej branży. Para ma 11-letniego syna, Ryszarda.

Córka słynnego dziennikarza Andrzeja Turskiego może liczyć na wsparcie najbliższych.

Mam świętego męża. Wspiera mnie intensywnie i rozumie, że często jestem poza domem. (…) Staram się mieć tydzień wolnego raz na trzy miesiące. Zabieram wtedy rodzinę, wyjeżdżam, bo gdzieś muszę przecież naładować baterie… – mówiła w wywiadzie dla „Gali”.

Ula Chincz: rocznica ślubu

20 maja Ula Chincz obchodzi 14 rocznicę związku. Z tej okazji pokazała ich wspólne zdjęcie. To pierwsza oficjalna fotografia pary. Dotychczas gwiazda prezentowała jedynie co najwyżej dłonie Sławomira.

14 lat temu wyszłam za mąż za tego faceta i to była NAJLEPSZA decyzja w moim życiu! Dzisiaj życzyłabym sobie tylko, żeby nasze wspólne, kolejne lata były tak samo udane jak pierwsza czternastka. – napisała dziennikarka na Instagramie.

W komentarzach gratulacjom i życzeniom nie było końca.

  • Wszystkiego najlepszego i 101 jeszcze takich lat
  • Dużo miłości, zrozumienia i wzajemnego szacunku na kolejne wspólnie lata ♥️ Dobry mąż to prawdziwy dar
  • Wszystkiego dobrego na następne lata! – pisali internauci.

Ula i Sławomir tworzą bardzo zgrany duet. Życzymy kolejnych wspólnych rocznic.


Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chińcz z mężem

Ula Chińcz z mężem

Ula Chincz i Sławomir Chincz

Ula Chincz i Sławomir Chincz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×