Premierowy odcinek, wygrana Ibisza i wielka burza w sieci: „Macie nas za idiotów”. Tak wystartował nowy sezon „TTBZ”

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Pierwszy odcinek nowej serii wygrał Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk. W sieci prawdziwa burza. Co piszą widzowie?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 wystartowała po serii zmian, które zbiegły się ze zmianami w Polsacie. Najpierw z posadą jurora pożegnał się Michał Wiśniewski. Później media ujawniły, że również Katarzyna Skrzynecka odchodzi z show.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ – napisała w sieci.

Piotr Gąsowski także pożegnał show w geście solidarności z Kasią. Maciej Rock miał zastąpić Gąsowskiego, a o fotel jurora walczą Michał Szpak Ralph Kaminski. Okazało się, że to jednak Paweł Domagała będzie oceniał nowych uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Premierowy odcinek show

W piątek 3 marca o godzinie 20.00 na antenie Polsatu wyemitowano premierowy odcinek 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród uczestników nowej serii nie brakuje znanych nazwisk. O wygraną walczą:

 • Julia Kamińska.
 • Piotr Stramowski.
 • Krzysztof Ibisz.
 • Katarzyna Kołeczek.
 • Oskar Cyms.
 • Natalia Janoszek.
 • Daria Marx Marcinkowska.
 • Daniel Jaroszek.

Debiutujący prowadzący i juror nieźle sobie poradzili. Okazało się, że pierwszy odcinek wygrał Krzysztof Ibisz, który wcielił się w Macieja Maleńczuka i zaśpiewał Uważaj na niego. Widzowie programu nie szczędzą krytyki.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18: Kontrowersje po wygranej Krzysztofa Ibisza w 1. odcinku nowego sezonu

O ile Maciej Rock i Paweł Domagała odnaleźli się w formacie i poradzili sobie z powierzonymi zadaniami, o tyle już wynik pierwszego odcinka 18. sezonu programu wzbudził wielkie kontrowersje. Wygrał go Krzysztof Ibisz, wcielający się w Macieja Maleńczuka.

Jestem zachwycony, chciałem zrobić coming out i przyznać publicznie, że kocham Krzysztofa za dystans. Wierzcie mi, że nikt w polskim show-biznesie nie ma do siebie takiego dystansu jak on – entuzjazmował się Paweł Domagała.

Czek Ibisz przekazał na rzecz Fundacji Polsat i nie krył radości z wygranej.

Mniej zadowoleni są widzowie formatu, którzy nie szczędzą krytyki pod adresem decyzji jurorów i uczestników:

 • Wogóle nie słychać Maleńczuka więc nie wiem nad czym się tak jurorzy tak zachwycają, jak tak zaśpiewała by Pisarek to by na niej suchej nitki nie zostawili, no ale to jest Ibisz.
 • Najgorszy wykon ever. Fatalny. I wygrał.
 • Ustawka parzy po uszach nie chce się już tego oglądać.
 • Ustawka większa niż z Eurowizją.
 • Kiepskie lansowanie gwiazdora własnej stacji, żenująca i nachalna autopromocja, nawet w subtelny product placement nie potraficie […]. Ta edycja zapowiada się wyjątkowo.
 • A co wspólnego, poza wyglądem, miał Pan Ibisz z Maleńczukiem? Kpina!!!!
 • Wy nas chyba macie za idiotów – denerwują się internauci.

Jesteście fanami Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Co sądzicie o wygranej Ibisza?


Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Krzysztof Ibisz wygrywa 1 odc. TTBZ 18

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×