Kasia Skrzynecka dopiero wyleciała z Polsatu, a już nadaje z nowej pracy. Nie zabrakło kilku słów do aktualnej ekipy „TTBZ”

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z Polsatem. Już dziś pochwaliła się nową pracą. Długo nie próżnowała. Dobre wieści od Kasi.

Katarzyna Skrzynecka najpierw pojawiła się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako uczestniczka, a później została zaangażowana do show jako jurorka. Niestety, w tym tygodniu media obiegła straszna informacja. Super Express jako pierwszy przekazał, że 52-letnia aktorka straciła pracę w Polsacie.

Jak udało nam się dowiedzieć, Katarzyna Skrzynecka miała zostać zwolniona z programu. Wszystko wydarzyło się nagle. W środę, tuż po pogrzebie Emiliana Kamińskiego, na którym się stawiła, aktorka została zaproszona na spotkanie w siedzibie Polsatu. Okazało się, że odwiedziła telewizję, by usłyszeć, że musi rozstać się z programem – przeczytaliśmy w gazecie.

Gwiazda potwierdziła tę informację, zamieszczając w sieci wpis, podsumowujący 9 lat na planie muzycznego show.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ – napisała.

W sekcji komentarzy potwierdziła najgorsze: to nie ona zdecydowała o rozbracie z telewizją. Uwiarygodnia to plotki, wedle których to Edward Miszczak miał decydujący wpływ na jej zwolnienie. Przypomnijmy, że ponad dekadę temu Skrzynecka straciła pracę w TVN. Wówczas dyrektorem programowym stacji był właśnie świeżo upieczony szef Polsatu.

Katarzyna Skrzynecka chwali się nową pracą

W niedzielę Kasia była bardzo aktywna w social mediach. Najpierw pochwaliła się tym, że już spełnia się w nowej pracy. Jak się okazuje, pojechała do Torunia, by tam zagrać spektakl teatralny Prezent urodzinowy.

Następnie nadała z sali teatralnej krótkie oświadczenie, w którym podziękowała fanom za wsparcie okazane po tym, gdy straciła pracę w Polsacie. Przy okazji zdradziła swój stosunek do TTBZ. Jak się okazuje, mimo wszystko dalej wciąż trzyma ona kciuki za osoby, dalej pracujące w show. Nie każdy pozwoliłby sobie na taką szczerość zaraz po utracie pracy.

Dzień dobry, kłaniam się wam z garderoby teatralnej. Chcę choćby króciutko, bardzo serdecznie podziękować państwu za tyle serdecznych ciepłych słów. Podziękować wszystkim fanom Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który bardzo lubimy i któremu wszyscy będziemy kibicować. Za tyle serdecznych słów uznania, wsparcia, życzeń. Jesteście przekochani. Wszystko, co napisaliście, jest budujące, dodające mi skrzydeł. Bardzo wam dziękuję (…). Nie jestem w stanie każdemu z osobna odpisać, bo tych państwa komentarzy jest naprawdę kilkaset – powiedziała, zachowując się bardzo honorowo.

Będziecie tęsknić za Kasią Skrzynecką?

Tutaj przeczytacie o kulisach odejścia z show Piotra Gąsowskiego.


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×