Wirtualna Polska

Kulisy odejścia Piotra Gąsowskiego z „TTBZ”. To różni się od wersji przedstawionej przez gwiazdy Polsatu. „Za kulisami panowała napięta atmosfera”

Kulisy odejścia Piotra Gąsowskiego z „TTBZ”. To różni się od wersji przedstawionej przez gwiazdy Polsatu. „Za kulisami panowała napięta atmosfera”

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski nocą poinformował, że rozstaje się z Polsatem i programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kasia Skrzynecka podziękowała, że po jej zwolnieniu wykazał się heroizmem. Informator zdradza jednak, że wyglądało to nieco inaczej. 

Wirtualna Polska

Od kilku dni uwaga widzów stacji Polsat skierowana jest na program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszystko ze względu na roszady personale, jakie dokonały się w lubianym programie. Jakiś czas temu z posadą jurora w show pożegnał się Michał Wiśniewski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Następnie widzami mocno wstrząsnęła informacja o tym, że stacja zakończyła współpracę z Katarzyną Skrzynecką. Artystka z programem była związana od samego początku. Wystąpiła w pierwszej edycji jako jedna z uczestniczek, a od kolejnej zasiadała za jurorskim stołem. Przyszło jej jednak pożegnać się z widzami.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kulisy odejścia Piotra Gąsowskiego z TTBZ

Wieczorem sensacyjną decyzję ogłosił też Piotr Gąsowski. Prowadzący talent show dla gwiazd ogłosił, że rozstaje się z programem, ponieważ chce być solidarny z koleżanką z programu, za co Kasia Skrzynecka dziękowała mu w social mediach.

Piotrulu, to wszystko dzieje się tak nie do uwierzenia szybko i szokująco… Nigdy nie oczekiwałabym od kogokolwiek tak bohaterskiego gestu Honoru…!! Przeciwnie – uważam że akurat Wy z Maćkiem jesteście SERCEM tego programu, uwielbianym przez miliony Telewidzów. Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie… Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako Artysta i jako Przyjaciel. Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę. Mawiają, że Prawdziwi Przyjaciele skoczą za sobą w ogień … Skoczyłeś. Brak mi słów… muszę ochłonąć… Wszystko wiesz – napisała pod jego postem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Teraz portal Pudelek, którego właścicielem jest wp.pl zdradził kulisy odejścia Gąsowskiego z programu. Wersja portalu znacznie różni się od tego, co przedstawił były już prowadzący. Informator tabloidu przekazał, że pojawiły się problemy, które skłoniły szefostwo do poważnych zmian w formacie.

Wirtualna Polska

Rezygnacja z Gąsowskiego, podobnie jak wcześniejsze roszady za stołem jurorskim, to odważna decyzja i produkcja doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Piotr od początku prowadził ten program z Maciejem Dowborem i przez lata wyrobił sobie u widzów opinię jego „dobrego ducha”, który wzrusza się i robi „dobre show” podczas występów uczestników – informuje Pudelek.

Za kulisami programu miała panować ostatnio napięta atmosfera.

Od pewnego czasu za kulisami produkcji panowała napięta atmosfera. „TTBZ” to z założenie bardzo trudny i wyczerpujący format, więc to kluczowe, by ekipa dobrze czuła się na planie. Kiedy zapadły decyzje, że format zostanie odświeżony, uznano, że dotyczyły będą one również duetu prowadzących. Dla nikogo nie był to łatwy wybór, ale produkcja wierzy, że widzowie szybko przekonają się do tych zmian – dodaje źródło Pudelka.

Myślicie, że koniec zmian w uwielbianym programie, czy stacja szykuje kolejne niespodzianki?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Taniec z Gwiazdami XI edycja odc.8

Gasowski Piotr, Skrzynecka Katarzyna Kasia 2010-05-09

Kasia Skrzynecka, Piotr Gąsowski

Kasia Skrzynecka, Piotr Gąsowski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ta prywatna telewizja na nas zarabia i to ciężkie pieniądze, a w zamian daje mało co! Z budżetu nie czerpie tylko z naszej kieszeni.

  • Gość 2 pisze:

   to ile zapłaciłeś ???

  • Gość pisze:

   A budżet to czyja kieszeń?!

  • Irena Komorowska pisze:

   Takie zmiany to nie tylko chamstwo ale i naruszenie zasad współżycia społecznego. Można cywilizowanie podejść do zwolnień A nie po CHAMSKU Wyrzucać najlepszych Bez rozmowy i zarzutów. U prywaciarza tak nie wypada

 • dana pisze:

  to już robi się kabaret , czas ich wszystkich wymienić , gwiazdy niech idą na niebo.

 • Gośćnin pisze:

  Na Skrzynecką to już patrzeć nie można było a słuchać, to tragedia. Kobieta była stronnicza i bardzo wszystkim chciała się podobać. Oglądać ja 9 lat to jednak szmat czasu. Toż to zarobiła krocie nicnie robiąc.

  • Malina pisze:

   A ja lubiłam i patrzeć i słuchać

  • Gość pisze:

   Można zmienić kanał.

  • Gość pisze:

   A ja wprost przeciwnie, dla mnie Kasia była bardzo fajną jurorką. Lubiłam jej komentarze. To jest mega pozytywna kobieta, mogłabym oglądać ją w tej roli, jeszcze wiele lat.

  • Gość pisze:

   Jak ktoś docenia twórczosc iznawstwo na poziomie Zenka Martyniuk a, to go Skrzynecka mierzi.

  • Gość cosiek pisze:

   Jakoś nie bardzo za nią przepadają koleżanki aktorki. Wystarczy posłuchać co gadają w miejskich kawiarniach

  • Jaaaaa pisze:

   O tak. Wreszcie ktoś zgadza się z moją oceną!!

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość Toja pisze:

  Żadna z naszych telewizji nie szanuje widzów. Wpychają na siłę tych, których nie chcemy.

 • GOŚĆ pisze:

  Powaliło ich , cy cuś ??? Co to komedia ????? Paszli von

 • ULENA pisze:

  I bardzo dobrze. Nareszcie zacznę oglądać ten program

 • Gość pisze:

  Następny Dowbor do Panu dziękujemy

 • Gość pisze:

  Gdyby takie” wywalanie „gwiazdek i gwiazdeczek nastąpiło w TVP, to gromy waliły by w stację. A tu pokorniutko, niemal z całowaniem rączek wyrzuceni opuszczają Polsat.

  • Gośćjoba pisze:

   TVPIS jest finansowane z naszych podatków. Inną sprawą jest prywatny nadawca, który z budżetu nie czerpie, natomiast do niego wpłacą.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×