Michał Szpak albo ON! Już wiadomo, kto walczy o kontrakt w Polsacie! Zacięta rywalizacja o posadę jurora „TTBZ”

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak dołączy do Twoja Twarz Brzmi Znajomo? To jeszcze nic pewnego. Wyciekło nazwisko innego kandydata na to samo stanowisko. To inny muzyk i w dodatku... członek rodziny Szpaka. O kogo chodzi?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsatu dochodzi do sporych roszad. Z pracą w charakterze jurorów pożegnali się już Michał Wiśniewski Katarzyna Skrzynecka. Ponadto Piotr Gąsowski nie będzie już dłużej prowadzącym. Dziś opublikowaliśmy fragment rozmowy lidera Ich Troje z Faktem, podczas której wskazał, kto może go zastąpić w formacie.

 Michał Szpak to dziecko Edwarda Miszczaka (Szpak w 2011 r. zajął drugie miejsce w X-Factorze w TVN — od red.), więc by mnie to nie zdziwiło. Czy by się sprawdził? To zawsze czas pokazuje, ja Michała znam i mam z nim dobre relacje. Życzę mu na pewno wszystkiego co najlepsze. Zresztą on już się sprawdził jako juror w innym show, więc wie, na czym to polega. Jeśli dostał propozycję i ją przyjmie, będę trzymać kciuki. Nie mnie go oceniać, to zrobi publiczność – powiedział.

Teraz przywołany tabloid przekazał nowe informacje i wskazał na innego kandydata na stanowisko jurora.

Z kim Michał Szpak walczy o kontrakt w TTBZ?

Informator Faktu z telewizji Polsat przekazał, że producenci nie biorą pod uwagę tylko Michała Szpaka, a również jego kolegę po fachu i… członka rodziny – Ralpha Kamińskiego, który jest bardzo doceniany w stacji.

Gdy mówi się o nowych osobach w „Twoja twarz brzmi znajomo”, często pada nazwisko Ralpha. W Polsacie się go bardzo lubi. To bardzo barwna postać, która na pewno przyciągnęłaby do programu nową widownię i go ubogaciła. Na razie jednak żadne umowy nie są podpisane – powiedziało źródło gazety.

Wszystko wskazuje więc, że szykuje się zacięta rywalizacja. Obaj panowie są bardzo popularni i mają zbliżone do siebie grono fanów.

Ralph Kaminski o powiązaniach z Michałem Szpakiem

To Ralph jako pierwszy opowiedział o tym, że Michał jest członkiem jego rodziny.

Moja świętej pamięci babcia Danuta, była siostrą jego dziadka – wyznał.

Muzyk zawsze pozytywnie wypowiada się o swoim krewniaku, dumnie podkreślając to, że obaj pochodzą z Jasła:

Jestem z niego dumny! Z małego bloku w Jaśle, doszedł do takiej kariery w show-biznesie, bez żadnych znajomości, ciężką pracą i odwagą.

Co ciekawe, w 2021 roku Ralph przebrał się nawet za kuzyna na Halloween.

Rok później Michał odwdzięczył mu się tym samym.

Którego z panów wolelibyście zobaczyć w TTBZ?


Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Ralph Kaminski - Fryderyki 2022

Ralph Kaminski - Fryderyki 2022

Michał Szpak. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022

Michał Szpak. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×