TVN szykuje bombę na jesień! Wraca „Top Model”, ale co z „Drugą szansą”?

Top Model 7, kiedy wraca?

Top Model 7, kiedy wraca?

Kiedy nowe odcinki Top Model?

Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów rywalizacji, emocji i mody prosto z wybiegu. Po dwóch latach przerwy na antenę TVN powraca hitowe show, w którym główną nagrodą jest możliwość zrobienia międzynarodowej kariery na najbardziej wymagającym rynku świata! Top Model będzie prawdziwą perełką i wisienką na torcie w jesiennej ramówce stacji, która zadebiutuje tuż po wakacjach. Może to jednak być złą wiadomością dla fanów Diagnozy Drugiej Szansy. Dlaczego?

Ostatnia edycja show emitowana była we wtorki o godzinie 21:30, natomiast czwarta i piąta – w poniedziałki o 21:30. Są to godziny emisji dwóch najnowszych hitów TVN-u, więc jeśli stacja zamierza powrócić do korzeni i emitować show w któryś z tych dni, seriale mogą zostać przesunięte lub… anulowane!

Fanów prosimy jednak o zachowanie spokoju, bo oba cieszą się ogromną popularnością, więc stacja na pewno dołoży wszystkich starań by całą ramówkę czasowo ładnie „upchnąć” i nikogo nie rozczarować. Jak donoszą Wirtualne Media, castingi do siódmej edycji programu rozpoczną się wiosną:

Stacja TVN przygotowuje się do realizacji siódmej edycji „Top Model. Zostań modelką”. Z naszych informacji wynika, że wiosną wystartują castingi, a widowisko trafi na antenę prawdopodobnie jesienią 2018 roku. Oznacza to, że po dwuletniej przerwie format wróci do TVN – czytamy na łamach portalu wirtualnemedia.pl.

Nie wiadomo również co z jurorami. W ostatniej edycji za stołem siedziała piękna Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. To właśnie oni doprowadzili do finału m.in. Patryka Grudowicza.

Jak myślicie, wrócą w tym samym składzie?

Zobacz: Największy przystojniak z Top Model pokazał swoją dziewczynę! Dorównuje mu urodą?

Zobacz: Wielkie zmiany u Samuela z “Top Model”! Po programie znalazł miłość, a zamiast modelingu wybrał pracę w fast foodzie!

Zobacz: Fantastyczna fotografia. Paulina Papierska pokazała jak karmi piersią swojego miniaturowego przystojniaka!


Patryk Grudowicz komentuje wygraną w Top Model 6

Patryk Grudowicz komentuje wygraną w Top Model 6

Patryk Grudowicz o wygranej w Top Model 6

Patryk Grudowicz o wygranej w Top Model 6

Radek Pestka wygrał finał Top model 5

Radek Pestka wygrał finał Top model 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×