Olga Król okropnie potraktowała jednego z uczestników „Top Model”. Wystosowała przeprosiny. W czasie show nie chciała tego zrobić

Olga Król

Olga Król

Top Model 10. Olga Król odpadła z programu. Dopiero teraz naszło ją na refleksję i przeprosiła za swoje zachowanie. Widzowie nie wierzą w jej czyste intencje.

Zdecydowanie jak dotąd najbardziej kontrowersyjną osobą najnowszej edycji Top Model była Olga Król. Na początku widzom programu było jej szkoda, ponieważ straciła jeden ze swoich największych atutów. W etapie metamorfoz obcięto jej długie włosy i zrobiono z niej małego chłopca.

Później jednak aspirująca modelka dała się poznać z innej strony. Obraziła jednego z uczestników. Powiedziała, że słabo jej poszło zadanie, ze względu na to, że jej partnerowi śmierdziało z buzi. Szybko poniosła konsekwencje swoich słów.

Olga Król ma tendencję do szukania winnych wokół, a sobie nie ma nic do zarzucenia. Kiedy Marcin Tyszka zwrócił jej na panelu uwagę za brak profesjonalizmu, ta odpowiedziała:

Ja się nie czułam wcale komfortowo na tej sesji. Strasznie śmierdziało mu z buzi, albo miał jakieś inne defekty.

Widzom nie spodobały się takie słowa i postanowili dać to, do zrozumienia młodej modelce. Marta Sędzicka nagrała emocjonalne Instastory, w którym potępiła jej zachowanie.

Olga Król z Top Model 10 przeprosiła za swoje słowa

Na przeprosiny Olgi trzeba było czekać aż tydzień. W środę wyemitowano odcinek, w którym odpadła z programu. To dało jej do myślenia. Opublikowała długi post na Instagramie, w którym wyznała, że gdyby mogła cofnąć czas, to nie zachowałaby się w ten sposób:

Zastanawiałam się nad tym, czy pisać ten post i czy warto wracać do pewnych sytuacji pokazanych w programie. Czuję się źle z tym, co powiedziałam. Sądziłam, że szczerość jest najlepszym wyjściem z każdej sytuacji. Dziś wiem, że ważniejsza jest empatia, szacunek do drugiego człowieka. Ta lekcja nie była przyjemna i myślę, że już na zawsze zostawi we mnie swój ślad. Mam świadomość tego, że popełniłam błąd, a słowa, które wypowiedziałam powinny paść w zupełnie innym miejscu, w zupełnie inny sposób.. Jedyne co mogę teraz zrobić to przeprosić i zapewnić, że dzisiaj postąpiłabym inaczej.

Nie wszystkich jednak te słowa przekonały. Wielu uważa, że gdyby dalej była w programie lub nie spotkała się z aż tak negatywnymi opiniami, to nie wykrzesałaby z siebie żadnych przeprosin. Z kolei w najnowszym wpisie podziękowała za możliwość udziału w programie.

Internauci byli dla niej bezlitośni:

  • Życzę sukcesów ale nie w modelingu a w dążeniu do bycia lepszym człowiekiem i zmianie energi bo niestety na kilometr bije anty energia
  • Odpadłaś z Top Model to teraz czas na Projekt Lady
  • W końcu, takich podłych ludzi nie chce się oglądać.
  • Za duże mniemanie o sobie, zejdź na ziemie trochę kobietko.

Zasłużyła na to?

 

 


Ola Król wydała oświadczenie

Ola Król wydała oświadczenie

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Ola Król odpowiada na negatywne komentarze

Ola Król odpowiada na negatywne komentarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×