Marta Sędzicka jest zniesmaczona 10. edycją „Top Model”: „Czuje się, jakbym była pogwałcona”. Szczególnie zirytowała ją jedna z uczestniczek

Marta Sędzicka o Top Model 10

Marta Sędzicka o Top Model 10

Top Model 10. Olga obraziła uczestnika programu. Podpadła milionom Polaków. Była finalistka nie zostawiła suchej nitki na dziewczynie. Rzeczywiście przesadziła?

W sieci grzmi po wczorajszym odcinku programu Top Model. Tym razem powodem nie było wykorzystywanie żywych stworzeń czy narażanie zdrowia uczestników. Olga Król, która dwa tygodnie temu była na świeczniku za sprawą dość radykalnej metamorfozy, naraziła się kolegom z programu, a także widzom. Finalistka czwartej edycji nie szczędziła cierpkich słów pod adresem nie tylko najbardziej kontrowersyjnej bohaterki widowiska, ale też całego formatu.

Top Model 10. Olga Król skrytykowana za swoje zachowanie

W ostatnim odcinku Top Model uczestnicy pozowali nago. Jurorzy na panelu jednogłośnie przyznali, że najgorzej poradziła sobie Olga. Marcin Tyszka dodał, że na wcześniejszym zadaniu modelka także nie zachowywała się zbyt profesjonalnie. Dziewczyna odbiła piłeczkę i zrzuciła wszystko na swojego partnera, z którym pracowała:

Ja się nie czułam wcale komfortowo na tej sesji. Strasznie śmierdzi mu z buzi, albo ma jakieś inne defekty – powiedziała na panelu.

Te słowa nie spodobały się siedzącym na backstage’u uczestnikom. Widzowie również zalali internet niepochlebnymi komentarzami pod adresem Olgi. Oliwy do ognia dodał fakt, że mimo tego, iż to ona była najsłabszym ogniwem odcinka, odpadła Wiktoria.

Marta Sędzicka krytykuje Top Model 10

Jedną z uczestniczek czwartej edycji programu Top Model była Marta Sędzicka. Kiedy blond piękność pojawiła się na castingu, jury zaniemówiło z wrażenia, wróżąc jej wielką karierę. Szczecinianka zachwyciła długimi nogami, pięknymi włosami i plastyczną urodą. Nic dziwnego, że dziewczyna dotarła do finału, w którym zajęła 3. miejsce.

Modelka opowiedziała na Instastory o swoich doświadczeniach w programie:

Z tego, co mi wiadomo, w najnowszych edycjach nie pracuje w produkcji pan, który mega naciskał i podburzał wszystkich uczestników i wprowadzał specjalnie nerwową atmosferę w naszej nagiej sesji, żeby ktoś się rozpłakał.

Marta nie ukrywała odczuć względem najnowszej edycji:

Za każdym razem, kiedy widzę w którejś z edycji „Top Model” nagą sesję, to bardzo współczuję uczestnikom. Ta edycja przechodzi samą siebie. Najpierw są jakieś zwierzaki, potem są znowu zwierzaki, następnie robią komuś fryzurę na „wypadnięcie spod kosiarki”. Czuje się, jakbym była pogwałcona oglądając to. Dla mnie to jest too much.

Nie była zadowolona z zachowania Olgi Król:

Jak można cisnąć na panelu faceta, który pomagał na sesji, znosił humorki? Olga tak dowaliła, że dawno nie byłam aż tak w szoku. Mi się samej przykro zrobiło – skomentowała.

Uważacie, że Olga rzeczywiście przesadziła?


Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król – Top Model 10

Olga Król – Top Model 10

Marta Sędzicka

Marta Sędzicka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live kogo to obchodzi gwałcą kradną śmierdzi wyźsza polityka a gdz4e pan grzesiu moda made poland moźna moźna a nie jak źul spod źabki ale to trzeba umiec kopac piłke raz lepiej raz gorzej i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×