Szukaj

Szpital opublikował zdjęcia syna Tomasza Komendy. Rozkoszny kadr w ekspresowym tempie podbił internet

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda został ojcem. Powitał na świecie synka, który otrzymał imię Filip. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia chłopca. Opublikowali je administratorzy strony szpitala, w którym chłopiec przyszedł na świat.

Tomasz Komenda niesłusznie spędził za kratkami osiemnaście lat życia. Chociaż nie popełnił zarzucanego mu czynu, a jego alibi potwierdziło dwanaście osób, sąd wydał krzywdzący wyrok. Na szczęście śledztwo, które ruszyło w 2016 roku wykazało, że jest on niewinny.

Tomasz dwa lata temu wyszedł na wolność. Pierwsze chwile po opuszczeniu więziennych murów nie były dla niego łatwe. Poszedł do pracy, gdzie nie był dobrze traktowany (więcej przeczytasz tutaj). Gdy bracia Collins usłyszeli jego historię, postanowili wpłynąć na jego życie. Zaproponowali mu etat w swojej firmie. Mężczyzna już podpisał umowę.

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia Filipa

Komendzie układa się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. We wtorek, 1 grudnia, został ojcem. Jego narzeczona, Anna Walter, urodziła synka – Filipa, o czym poinformowali social media bracia Collins. Kilka godzin później pojawiły się pierwsze zdjęcia chłopca. Udostępnił ją szpital, w którym dziecko przyszło na świat.

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego Szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka!

Ujawniono, że chłopiec jest silny i zdrowy. Waży ponad 3600 g, ma 56 cm wzrostu:

Panu Tomaszowi i mamie Filipa, Pani Ani jeszcze raz bardzo mocno gratulujemy, a Was zachęcamy do przyłączenia się do naszych radosnych gratulacji w komentarzach.

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów❤️. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką…

Posted by Medfemina – Centrum Zdrowia Kobiety on Tuesday, December 1, 2020

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Gratulują rodzicom dziecka, trzymają kciuki, by maluch prawidłowo się rozwijał:

  • Piękne maleństwo! Serdeczne gratulacje dla rodziców! Niech Filip chowa się zdrowo i przynosi rodzinie mnóstwo radości.
  • Wzruszyłam się. Młodym Rodzicom życzę pociechy z dzieciątka, dużo zdrowia, siły. Gratuluję.
  • W sercu więcej radości, bo po takim dramacie jest Ktoś, kogo kochać będą rodzice i wiele osób. Drodzy rodzice, gratulacje dla Was i pięknego życia.

My również dołączamy się do wpisów, życząc rodzicom i dziecku wszystkiego, co najlepsze.


Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×